Відпочинок Сім'я

Як годувати стерилізованих собак?

Після стерилізації домашні улюбленці стають спокійними, менш активними, через що можуть набрати зайві кілограми. Але ожиріння – проблема не лише зовнішнього вигляду, а й здоров’я. Тому слід уважно підійти до організації харчування свого пса.

Після проведення стерилізації домашні улюбленці стають спокійними, менш активними, через що можуть набрати зайві кілограми. Але ожиріння – проблема не лише зовнішнього вигляду, а й здоров’я. Адже при цьому страждає серце, печінка, зростає навантаження на суглоби. Щоб уникнути набору зайвої ваги, слід уважно підійти до організації харчування свого пса.

Основні принципи харчування

Найпростіший спосіб не допустити збільшення маси тіла вихованця, забезпечивши його організм необхідними для здоров’я речовинами – перевести його на спеціальний корм, призначений для стерилізованих собак. Придбати таке харчування можна, перейшовши за посиланням https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/ та обравши потрібну категорію.

Незалежно від того, стерилізували тварину чи ні, її в жодному разі не можна перегодовувати. Й насамперед це правило стосується прооперованих псів. Тому слід зменшити калорійність їжі та «урізати» порцію. Якщо чотирилапий на натуральному годуванні, то потрібно значно зменшити кількість каші та збільшити частку м’яса та овочів.

Про фізичну активність теж забувати не варто. Прогулянки з іграми типу «принеси», «наздожени» та ін. будуть дуже корисні. До того ж це весело.

Який корм обрати?

Готових кормів для собак, які пройшли стерилізацію та схильні до набору ваги, не так багато. Але вибір, все ж таки, є:

  • Acana «Light & Fit» підійде для тих, хто не має алергії на курятину, бо у складі є курча;
  • Royal Canin «Neutered» випускається з поділом за розміром (для собак до 10 кг та понад 10 кг);
  • Profine «Light» (Чехія) з яблуком, буряком та цикорієм у складі, а також сумішшю трав (фенхель, базилік, шавлія);
  • корм від чеського виробника Brit із серій «Care Weight Loss», «Premium Light», «Fit & Slim»;
  • голландський Hills «Science Plan Adult Small & Mini Light» для менш активних собак малих та мініатюрних порід з додаванням буряку та шпинату.

Корм для цуценят стерилізованим собакам давати не рекомендується. Також потрібно уникати жирного м’яса, копченостей, кондитерських та хлібобулочних виробів. А щоб побалувати улюбленця, можна придбати спеціальні собачі смаколики.

Дата публікації: 31.01.2022 img Поділитися