Відпочинок Сім'я

Дуже цікавий гороскоп для дорослих! Яка ти сволота за знаком Зодіаку?

І це так правдиво! Прочитайте!

Овен

Буйна сволота. Б’ється. Регулярно. Якщо буцається, то обов’язково головою в живіт. Голосно розмовляє, в тому числі руками. Свою точку зору доносить до співрозмовника, бризкаючи слиною і червоніючи обличчям.

Телець

Вперта сволота. Навіть не так – уперта скотина. Коли він з вами не згоден, він робить вигляд, що вас немає і продовжує рух у вибраному напрямку. Коли ви поспішаєте, він починає ходити, говорити і, здається дихати в два рази повільніше, чим здатний вивести з себе кого завгодно.

Близнюки

Товариська сволота. Базікає за вас і ще за двох. Якщо вас, вряди-годи зацікавила його балаканина, він тут же змінить тему, а через хвилину вже забуде, про що це він.

Рак

Сволота ніжна і дивовижна. Не те, щоб ви його таким вважали, просто сам він про себе думає саме так. І при найменших ознаках незгоди відстоює цю точку зору сльозами й істериками. А ще він обожнює ховатися і робити вигляд, що “не дуже то й хотілося”, тому що впевнений, що всі тільки й мріють ним поласувати.

Лев

Зарозуміла сволота. Освоїв два вирази обличчя: перше – як у людини, яка наступила на сільській дорозі в теплу купку, друге – як у людини, якій чешуть п’яти. У будь-якому випадку з виразу його обличчя ви легко здогадаєтеся, ким він вас вважає.

Діва

Нудна сволота. Завжди знає, як правильно. На питання: “Як справи?”, – відповідає в усіх подробицях. Якщо вас попало оселитися з нею під одним дахом, вона навчить вас, нарешті, всього того, що випустила з уваги ваша мама.

Терези

Невпевнена сволота. Вона до кінця не впевнена, що вона сволота, гірше того ви теж починаєте в цьому сумніватися. Але, як тільки ви упевнитеся, що вона не сволота, чаша терезів хитнеться в інший бік і тоді…

Скорпіон

Класична сволота. У своєму чистому первозданному вигляді. Єдина істота у всьому Зодіаку, з якою ви можете повністю розслабитися, і не мучиться питанням сволота перед вами, чи ні.

Стрілець

Добра і весела сволота. З перших тактів спілкування у вас складеться враження, що він всюди. Йому ні чого не варто, підштовхнути вас в калюжу, або впустити на вас шафу, не зі зла, просто хорошою координацією ця сволота ніколи не відрізнялася. І не думайте, що це зіпсує йому настрій, це все дрібниці і справа житейська, до того ж так весело.

Козеріг

Відморожена сволота. Пеньок з очима. Емоції викликає тільки підвищення цін на бензин. Подружжя, діти і люди похилого віку родичі – баласт, або безкоштовна робоча сила. Баластом прикинутися безпечніше, може він вас просто не помітить.

Водолій

Ідейна сволота. Або тільки що зробив революцію, або прямо зараз йде її робити. У будь-якому разі не плуталися під ногами, по-перше, шкарпетки йому міняти ніколи, по-друге, навіть вірність соратників він вважає за краще перевіряти шоковими методами.

Риби

Мокра і холодна сволота. Буває двох видів: буйна – гребе проти течії і країв не бачить, або сонна – ще не спить, але моргає рідко. У будь-якому випадку – головний результат спілкування, це те, що ви пропахнете рибою. А воно вам треба?

Дата публікації: 26.01.2021 img Поділитися