Дотримуйтеся правила двох годин – і ваше життя повністю зміниться

Психологи переконані: правило двох годин допомагає змінити життя. Завдяки йому Мати Тереза ​​знайшла своє покликання в благодійності, Дарвін зміг відкрити теорію природного відбору, Галілей зробив відкриття в астрономії, Ейнштейн став відомим вченим. Ми розповімо, що це за правило, і як воно може допомогти вам у житті.

За словами психологів для свого саморозвитку, людині потрібно мати рефлексивне мислення. У людей, про яких ми написали напочатку статті, воно якраз і було такого стилю, і тому вони так відрізнялися від інших.

Що ж таке рефлексивне мислення?

Якщо в житті людини починаються проблеми то, що вона робить перш за все? Практично 90% випадків вона починає шукати винних і виправдовуватися у своїх невдачах. А якщо у людини рефлексивне мислення, вона починає шукати вирішення проблеми всередині себе. І таке мислення – головна складова всіх змін в житті людини.

Психологи кажуть, що для того, щоб в житті людини почалися зміни, їй потрібно дві речі – це мета, до якої вона йде, і усвідомлення поточного становища. Таким чином, людина може оцінювати різницю між станом справ і метою. Якщо сказати простою мовою, то людина ні до чого і ніколи не прийде, якщо вона сама не знає, чого хоче від життя. Рефлексивне мислення формується на сприйнятті і зоровому досвіді.

То ж що таке правило 2-х годин?

Здається, що 2 години – це надто багато. Однак якщо розділити їх на один тиждень, то вийде приблизно по 15-20 хв на день. Вам потрібно повністю відмовитися від усіх своїх проблем, звуків і т.д. Візьміть блокнот, ручку, і дайте відповідь на такі питання:

  1. Мені подобається те, чим я займаюся, чи я просто даремно витрачаю час?
  2. Чи є баланс між моїми справами та особистим життям?
  3. Як мені швидше досягти мети?
  4. Які можливості я пропускаю?
  5. Що на мене впливає найбільше?
  6. Що може змінитися на гірше протягом наступних 6 місяців мого життя?

Один відомий іноземний письменник у своїй статті розповідав: «Я займаюся своєю справою з чудовою віддачею. У мене є баланс між далеким майбутнім і короткостроковими планами. Я намагаюся помітити ймовірні проблеми, ще до моменту, як вони настали, саме так я приходжу до ідей і роздумів, до яких би не зміг прийти звичайним способом. Найбільшу цінність для мене має період, коли не залишається жодних речей, про які б я міг думати. У цей період мій розум знаходить волю. Універсальних рішень я не люблю, хоча така ідея і здатна допомогти деяким людям. Ми всі про щось розмірковуємо, але не кожен робить це без відволікань і усвідомлено. Саме тому той час, який ми виділяємо на мрії і роздуми, дуже цінний!»

Висновок

Отже, правило 2-х годин. Рекомендується розподіляти цей час на ранкові роздуми і аналіз ситуацій, що трапилися за день, безпосередньо перед сном. Просто подумайте, що ви зробили важливого і незначного, у чому досягли успіхів вчора і сьогодні. Якщо ви можете дві години на день витрачати на перегляд соціальних мереж, то чому б не приділити всього хвилин 17 для того, щоб помріяти, поміркувати про життя, про свою роботу, про все, що вас оточує? Погодьтеся, це зовсім небагато, щоб зуміти вирішити свої життєві проблеми.

Просто спробуйте залишатися раз на день наодинці з самим собою, і щоб вас ніщо не відволікало. Згодом ви навчитеся шукати вирішення багатьох своїх проблем. Не забувайте записувати свої думки в щоденнику, так ваші думки та ідеї швидше матеріалізуються.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook