Донорство яйцеклітин – благородна та корисна для суспільства місія

Іноді донорство ооцитів – єдиний шанс зачати та народити здорову дитину. Як стати донором яйцеклітин, які вимоги існують до потенційних кандидатів?

Саме діти здатні зробити своїх батьків найщасливішими людьми на планеті. Однак, на жаль, не всі подружні пари можуть стати батьками. Головною умовою зачаття дитини є збереження статевих клітин, тому навіть незначне ураження яйцеклітин або сперматозоїдів може спричинити непліддя. Іноді донорство ооцитів – єдиний шанс зачати та народити здорову дитину. Як стати донором яйцеклітин, які вимоги існують до потенційних кандидатів, дізнатись деталі можна на офіційному сайті ГО «Донори за життя».

Програма донорства яйцеклітин: що треба знати

Кожна психічно та фізично здорова жінка, може стати донором ооцитів, якщо її вік від 18 до 29 років і вона не має протипоказань до процедури. Потенційний донор яйцеклітин має пройти всі необхідні обстеження для виключення патологій.

  • Достойна винагорода, яку донор отримує в день пункції. Компенсація за участь в програмі до 1000 €.
  • Конфіденційність. Ніхто з рідних та родичів не дізнається про те, що жінка стала донором статевих клітин.
  • Безкоштовне проведення всіх медичних обстежень.
  • Всі транспортні витрати в день збору яйцеклітин – коштом клініки.
  • Захист прав та інтересів донорів.

Донорство життєздатних яйцеклітин проводиться безпечно для здоров’я жінки. Для стимуляції суперовуляції лікарі клініки використовують лише сертифіковані та зареєстровані препарати. Досвідчені фахівці виконують процедуру (пункцію) під загальним наркозом, тому вона є абсолютно безболісною для донора.

донорство яйцеклітин

Донація ооцитів: які є ризики? 

Лікарі стежать за станом жінки, тому забір дозрілих яйцеклітин не загрожує здоров’ю пацієнтки. Слід враховувати, що один донор яйцеклітин може проходити процедуру не більше 8 разів, а між донорством має бути перерва, яка триває кілька місяців. За умови дотримання рекомендацій фахівців, донорство не має ускладнень, а всі ризики мінімізовано.

Явні та приховані бонуси від донорства

Завдяки такій програмі, жінка може подарувати шанс на щасливе батьківство якійсь бездітній парі. Крім того, донорство – це чудова можливість покращити свій фінансовий стан, завдяки гідній компенсації. Також програма допомагає жінкам переконатись у власному репродуктивному здоров’ї, адже обстеження безкоштовні.

Три кроки донора яйцеклітин

Якщо ви маєте бажання стати донором ооцитів, необхідно пройти наступні етапи:

  • Запис на консультацію та візит, для цього можна скористатися онлайн-формою, яка є на сайті.
  • Медичне обстеження та стимуляція. Усі необхідні аналізи та консультації лікарів для потенційних донорів – безкоштовні.
  • Пункція фолікулів та забір готових яйцеклітин. Грошова компенсація.

Слід зазначити, що така процедура не впливає на можливість жінки мати дітей у майбутньому та не викликає збільшення ваги. Адже самі ці питання досить часто турбують жінок під час консультації з лікарем? Виникли додаткові питання? Більше цікавої інформації на сторінці ГО «Донори за життя». Заповніть контактну форму і чекайте на дзвінок фахівця.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook