Здоров'я та краса Сам собі лікар

Для довголіття пийте “швидку” воду

Зранку натщесерце потрібно пити тільки воду! Ні чай, ні каву, ні трав’яні настої, ні компот! Для їхнього розщеплення потрібні травні ферменти.

Автор методики омолодження і продовження життя Петро ПОПОВ розповів, що якось в Італії зустрів літнього чоловіка. Йому було років 80, але той мав чудовий вигляд, був життєрадісним. «Я у нього запитав: у чому секрет вашого довголіття, здоров’я та активності? – каже лікар. – І він сказав: «Секрет у тому, що я протягом тривалого часу п’ю швидку очищувальну воду». Мені стало цікаво: що це за вода? А він сказав, що це звичайна гаряча вода, яку п’є щоранку натще і щовечора перед сном. «Я зробив це свою звичкою, – сказав чоловік. – І через місяць відчув полегшення. І вже протягом 20 років я не зраджую цій звичці, адже вважаю, що саме ця гаряча вода зробила мене таким здоровим». Спробувати раджу і вам».

Ще Авіценна вважав одним з найістотніших факторів старіння «всихання організму». Із цим погоджується і сучасна наука: з віком кількість води в організмі зменшується. Це призводить до згущення крові й лімфи, до зниження еластичності шкіри, м’язів, болю в суглобах і так далі. Рішення є: зволожувати організм, тобто пити воду.

Йоги радять пити воду вранці, тільки не холодну, а тепло-гарячу, близько 40 ⁰С. Воду такої температури називають «швидкою», тому що вона не затримується у шлунку (оскільки не потребує підігрівання) і швидко потрапляє у тонкий кишківник, де всмоктується.

Пити треба натще, за півгодини до сніданку. Вода, випита зранку натще, змиває токсини, залишки неперетравленої їжі зі стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє випорожненню товстого кишківника, готує травну систему до роботи. А правильна робота шлунково-кишкового тракту – запорука засвоєння всіх поживних речовин і довгого здорового життя. Пити можна тільки воду! Ні чай, ні каву, ні трав’яні настої, ні компот! Для їхнього розщеплення потрібні травні ферменти.

Пийте стільки, скільки зможете, – склянку, дві, три, поступово збільшуючи кількість. Якщо воду ніколи раніше зранку не пили, варто почати із кількох ковтків, поступово, день за днем збільшуючи дозу. Пийте натще і ввечері перед сном.

Пам’ятайте, що вода записує будь-яку інформацію – і погану, і хорошу. Сваритеся біля неї – запише негатив, говорите добрі слова – запише позитив. А для здоров’я корисна тільки позитивно заряджена вода!

Дата публікації: 31.07.2017 img Поділитися