Вазони Садиба

Дівчата, ніколи не тримайте вдома орхідею! На роботі – так, вдома – ні

Ну хто з жінок не любить орхідеї? У них красиві квіти, і цвітуть довго. Але вирощувати орхідеї вдома – погана ідея. І на це є як мінімум одна дуже вагома причина.

Фахівці з фен-шуй вважають, що орхідея – одна з найбільш непідходящих рослин для вирощування вдома. І в цьому є сенс: орхідея – рослина-епіфіт.

Це означає, що вона може все життя провести на інших рослинах як паразит – навіть без ґрунту! Всі потрібні їй для життя речовини вона отримує з вологого повітря: в цьому їй допомагає коріння! Не дивно, що в багатьох культурах ця квітка-паразит вважається енергетичним вампіром.  В її присутності людям не вистачає життєвої енергії. Орхідея просто висмоктує її з навколишнього простору!

Тому фахівці з фен-шуй кажуть, що цю квітку можна вирощувати в нежитлових приміщеннях, в офісах, тобто там, де людей багато, і де ви працюєте, а не відпочиваєте!

А ось у квартирі її краще не тримати. Що стосується спальні, то для цієї кімнати орхідея взагалі протипоказана! Якщо у вас стояла орхідея в спальні, ви, напевно, пам’ятаєте, як іноді зранку прокидалися розбитими і втомленими, хоча ще навіть з ліжка не встали.


І ще! Орхідея – винятково жіноча квітка! Чоловічу ауру вона просто руйнує. Проявляється це, зокрема, в тому, що вона пригнічує лібідо. Тому якщо викидати орхідею не хочете, поставте її хоча б там, де ваш чоловік проводить мінімум часу!

Джерело

Дата публікації: 30.05.2022 img Поділитися