Здоров'я та краса Краса

Чим зволожити пересушені антисептиком руки? 12 ефективних домашніх засобів

У зв’язку з частим використанням антисептиків і мила, у більшості людей зараз дуже суха шкіра рук. Іноді на руках навіть утворюються тріщини, які кровоточать, а креми не допомагають. Ми підкажемо, що робити.

 1. Ефективно пом’якшує суху шкіру рук кокосова, обліпихова, рицинова або оливкова олія. Її варто наносити на шкіру перед сном, зверху одягати рукавички.
 2. Із аптечних засобів допомагає “Бороплюс”, “Кремген”, “Бепантен”, “Етоній”, “Пантенол”, “Ліпікар”, “Клобаза”, “Ланолін”, “Мазь охронна з вітаміном А” (Польща). Але перед застосуванням треба проконсультуватися з лікарем!
 3. Часто у випадках із дуже сухою шкірою рук допомагає крем для пом’якшення вимені “Дбайлива доярочка” або “Зорька”, який продається у ветеринарних аптеках.
 4. Звичайний зволожувальний крем. Змастіть ним руки, одягніть на руки торбинки і замотайте їх в теплий рушник на 20 хв. Це посилить ефект крему.
 5. Вітамін Е або “Аевіт” у капсулах потрібно надрізати і рідиною змастити руки, результат видно після 2-3 процедур! Цю рідину також можна підмішати до свого крему для рук, вітамін зроблять його більш ефективним.
 6. Ванночки для рук із запареної ромашки і календули. Тривалість процедури 10-15 хв. Після цього змащувати руки кремом.
 7. Зробити суміш із гліцерину, вітаміну А і Е, дитячого крему. Наносити на руки.
 8. На ніч руки розпарити, зробити скраб із меду і цукру, втирати його 10-15 хв, змити, нанести живильний крем.
 9. Мелений льон запалити (зробити кашку), як вистигне, нанести на руки і одягнути одноразові рукавички, походити так і змити водою, і нанести крем.
 10. Спробуйте зробити маску для рук: мед, жовток і оливкова олія. Нанести на руки на 15-20 хв, можна замотати в харчову плівку.
 11. Дуже допомагає парафінотерпія. Її можна зробити як у салоні, так і вдома. Пошарово нанести рідкий теплий парафін (температура 50–55 °С), одягнути одноразові рукавички, а зверху теплі рукавички. Детальніше про парафінотерапію, як її проводити і який ефект вона дає, читайте тут.
 12. Холодний парафін. Це салонна процедура, яку можна робити вдома. Нанести на ручки, одягнути рукавички одноразові і обгорнути теплим рушничком або одягнути теплі рукавички, витримати 30 хв. Витерти серветкою. Не водою!
Дата публікації: 08.04.2020 img Поділитися