Вазони Садиба

Чим підживити орхідею взимку

Орхідеї досить примхливі квіти, які потребують вчасного поливу, підгодівлі та розміщення на підвіконні. Коли ввімкнене опалення, квітка потребує особливого догляду.

Як поливати 

Взимку ці квіти варто поливати дуже часто, бо в приміщенні де є гарячі батареї повітря дуже сухе. Сама рослина підкаже, коли її поливати, зазвичай її повітряне коріння стає зморшкуватим й трохи побілілим. Проводити полив рослини потрібно так: поставте кашпо з квіткою в більшу ємність, налийте в неї воду та залиште стояти так 15-20 хвилин. Далі дістаньте квітку з води та поставте в лоток, щоб збігла зайва волога.

Чим підживити 

Щоб орхідеї почали рясно та постійно цвісти, під час поливу внесіть у воду необхідне добриво. А коли рослина вже зацвіла, знизьте удвічі дозу добрива.

Де ставити квітку 

Під час провітрювання приміщення де знаходиться рослина, приберіть її в іншу кімнату, бо в цей період її коренева система дуже вразлива. Холодне повітря може пошкодити його, від чого воно почне підгнивати.

Краще поставте свої орхідеї на таке підвіконня, де не доведеться прибирати рослину під час провітрювання. Це місце повинно бути добре освітленим.

Дата публікації: 11.02.2022 img Поділитися