Квітник Садиба

3 способи, як виростити троянду з букета

З вази – на клумбу. Ось як виростити троянди зі стебла. Обов’язково збережіть собі!

Троянди – чарівні квіти, які своєю красою тішать око. І дуже часто не хочеться викидати їх у сміття. Багато хто знає про те, що з одного стебла троянди можна виростити цілий кущ цих квітів, але не всі намагалися це зробити. Здається, що дати зрізаним квітам друге життя може тільки фахівець – квітникар або городник. Але це помилка. Це під силу кожному, потрібно тільки спробувати.

У домашніх умовах дуже легко укоренити, а потім і виростити гарний кущ троянди. Один з найпростіших способів – укорінення живців за допомогою картоплі. Але є й інші способи – наприклад, використання натуральних біостимуляторів, що викликають активний ріст бічних коренів.

Способи вирощування троянди

1.Розчин з дріжджів

Приготуйте суміш з 1 л води зі 100 мл розчинених в ній дріжджів. Опустити в розчин стебла квітки на одну третину її довжини. Залишити на дві доби. Потім дістати з водної суміші стеблинки, промити в теплій воді й знову поставити в суміш, вже опустивши до половини стебла. Розчин буде випаровуватися, тому треба підливати воду. Стебла тримати в розчині до тих пір, поки на них не з’являться коріння.

2.Медова вода

Приготуйте розчин з 1 літра води і 1 ч. ложки меду. В солодкий розчин потрібно занурити стеблинки троянд на одну третину довжини. Витримати в розчині від 10 до 12 годин. Потім дістати стебла і перемістити в посудину зі звичайною водою, зануривши стебло на половину довжини.

3.Алоє

Приготуйте суміш з 1 літра води і 10 краплями свіжовичавленого соку алое. Занурити стебла в суміш до половини їх довжини. Необхідно постійно стежити за рівнем суміші, при її поступовому зменшенні обов’язково доливати воду. Днів через 10 до складу додати ще 5-7 крапель соку алое. Цей склад прискорює утворення бічних коренів і активує регенерацію рослинних клітин.

Коли у стеблинок вже в достатній кількості з’являться коріння, їх потрібно посадити в землю. Залежно від ваших бажань для вирощування троянд підійдуть як квіткові горщики зі спеціальним ґрунтом, так і відкриті земельні ділянки, сприятливі для вирощування квіткових рослин.

Вирощені вами кущі троянд будуть радувати око своєю красою і ніжністю, зачаровувати ароматом. І як символ любові й краси – обов’язково принесуть вам щастя.

Джерело

Дата публікації: 20.02.2020 img Поділитися