Чому у хороших жінок погані чоловіки?

Чому хорошим люблячим турботливим хазяйновитим жінкам дістаються ліниві і злі чоловіки і навпаки? Здається, ми знайшли відповідь...

Чому добрий чоловік, відповідальний, працьовитий чоловік бере за дружину злу і ліниву жінку? Таке ж буває таке часто. А хороша, добра, відповідальна жінка виходить заміж за лінивого та злого чоловіка, мучиться з ним потім? Це ж несправедливо. Відповідь я знайшла у старовинній легенді, я перекажу вам її своїми словами.

Легенда про хорошу і погану дівчину

Один чоловік запитав ангела, який керує долями. Як так виходить, що в хороших людей недостойні партнери? Ангел звелів цьому чоловіку піти в два селища і в першої зустрічної дівчини спитати, де живе такий собі юнак. Де його дім? Просте запитання поставити.

Чоловік прийшов до села і зустрів дівчину. Гарну, охайну, з коромислом, на коромислі – повні відра. Запитав про будинок знайомого. Дівчина ласкаво привіталася, відра акуратно поставила, зняла коромисло та запропонувала провести до потрібного будинку. А по дорозі вказувала на калюжі та ями, мовляв, не оступися! Не пошкодь ногу!

Чудова дівчина. Чоловік був зворушений від такої доброти та ввічливості.

4 ознаки, що ви для чоловіка – жінка-«борщ»

А в другому селищі нетвереза ​​дівчина в брудній сукні теж тягла відра, грубо лаючись. І на питання вилаяла чоловіка. А потім ногою показала в невизначений бік, мовляв, може, там живе твій знайомий. І далі пішла, хитаючись і розхлюпуючи воду.

Яка грубіянка, ще й брудна! Чоловік все розповів ангелові. Ангел подякував і сказав, що тепер точно знає, до кого прилаштувати ледачого та грубого юнака. З цим юнаком постійно трапляються нещастя. І іншим він шкодить. Ось ми його дамо хорошій дівчині. Вона добра. Терпляча. Вона з нього людину зробить.

Нехай бере його на буксир, так у школі до відмінника прикріплювали двієчника раніше. Щоб відмінник із ним займався. Розділимо долю дівчини з долею цього хлопця.

А неохайній дівчині ми дамо ось цього гарного хлопця. Він за нею пригляне. Щоб вона в колодязь не впала, щоб нікому не нашкодила, щоб стала краще поводитися. Хтось повинен про неї подбати і розділити долю?

Доведено: що розумніша жінка, то гірший у неї характер

Це доля чи ні?

Вся річ у долі. Так пояснив цей янгол у казці. Хоча здається мені, це не ангел був. Дивне уявлення про справедливість. І дивний спосіб виправляти поганих людей. А відповідальність покладати на добрих. Як раніше у школі.

Але сенс у казці є. Тому що справді в житті так часто буває. Тому, що хороша людина інстинктивно бачить, що інша себе губить. І хоче допомогти, вона ж відмінник! Вона має допомагати двієчникам!

Отак у народі пояснювали дивну закономірність. Повчальна казка. Хоч і дуже сумна.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook