Дім Садиба

Чому у басейні «цвіте» вода як її очистити

Яке задоволення – влітку скупатися у власному басейні, розслабитися після напруженого робочого дня, поплавати або просто розважитися дітям! Але при цьому будь-який басейн, незалежно від розмірів, у тому числі надувний, потребує догляду і використання спеціальних засобів для очищення води.

Навіщо потрібна хімія для басейнів

Зберегти воду у басейні чистою без використання спеціалізованих засобів – практично неможливо. Вона дуже швидко починає цвісти, стає мутною. Купатися у такі воді не просто неприємно, а й небезпечно для здоров’я.

Хімічні засоби для басейнів виконують різні функції:

  • Очищують.
  • Корегують хімічний склад води (нормалізують рН, рівень хлору, жорсткість, метал тощо).
  • Дезінфікують (знищують віруси і бактерії).
  • Попереджують розвиток водоростей, плісняви і грибів.
  • Роблять воду прозорою (усувають мутність).
  • Виконують одразу кілька функцій (мають широкий спектр дії).
  • «Консервують» воду.
  • Допомагають доглядати за поверхнею

Якщо чітко дотримуватися рекомендацій щодо застосування хімії для басейнів, вона є абсолютно безпечною і жодним чином не шкодить здоров’ю людей, які будуть купатися. А й навпаки, зробить воду безпечною, спростить догляд за басейном і продовжить термін його експлуатації.

альгіцид для очистки води в басейні

Що таке альгіцид і для чого він потрібен

Одна з найпоширеніших проблем, яка непокоїть власників басейнів, – помутніння води, зміна кольору і запаху, творення нальоту на стінках басейну. Причина усіх цих явищ одна – надмірний ріст водоростей. Причому це відбувається в басейнах усіх видів: відкритих, закритих, каркасних, надувних, великих і невеличких. 

Росту водоростей у воді сприяє спекотна погода, погана циркуляція і фільтрація води, потрапляння Зупинити ріст водоростей та позбутися проблем, які вони викликають,  допомагає препарат альгіцид для басейну АquaDoctor. Він проникає у спори водоростей  і знищує їх. Окрім того, він володіє бактерицидними властивостями, знищує гриби і шкідливі мікроорганізми. Цей препарат застосовують як для учення проблем, що вже виникли, так і для їхньої профілактики.

хімія для басейну

Де купити хімію для басейну

Сайт https://aquadoctor.ua/ пропонує також інші ефективні препарати для очищення води у басейні, причому забезпечує комплексний догляд: від очищення до фільтрування. Ці засоби зручно застосовувати та дозувати, адже вони представлені у різних формах: рідкі, у вигляді таблеток або гранул. Повну консультацію щодо застосування препаратів та загалом доглядом за басейном надає персональний менеджер. Для покупців передбачені програми лояльності  та грошові бонуси.

Дата публікації: 29.02.2020 img Поділитися