Дім Садиба

Чому тисячі українців обирають компанію Alser?

Тут є все: ексклюзивні штори і тюль, римські і японські штори, вертикальні і горизонтальні жалюзі, тканинні ролети і день-ніч, вуличні та мультиштори, москітні сітки і багато іншого.

Alser – провідна українська компанія, яка оформляє вікна і робить приміщення затишнішим.

Завдяки широкому асортименту, унікальному дизайну, багаторічному досвіду і майстерності компанію Alser вибирають кожен день. Наша команда складається з понад 200 працівників, дизайнери та майстри Alser шукають якісні матеріали та інноваційні методи, щоб привнести комфорт, функціональність і індивідуальність в ваші приміщення.

Alser це

Це швидкість, адже дизайнерські штори ми виробляємо за три дні, жалюзі і ролети – за два.

Це якість, ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали, і даємо річну гарантію на наші вироби.

Це стиль, кожен наш дизайнер володіє чудовим смаком і почуттям прекрасного.

Це досвід, адже за 12 років в 18 салонах по всій Україні ми виконали більше 41 000 успішних замовлень.

Це широкий спектр послуг, від зняття замірів до монтажу готового виробу.

Кожне замовлення для нас унікальне, ми намагаємося врахувати всі побажання, саме тому в Alser широкий асортимент: ексклюзивні штори і тюль, римські і японські штори, вертикальні і горизонтальні жалюзі, тканинні ролети і день-ніч, вуличні та мультиштори, москітні сітки і багато іншого.

Ми знайдемо кращі рішення для будь-якого приміщення: дитячої кімнати, кухні, офісу, дитячого садка тощо. Завдяки власному виробництву ми робимо це легко і якісно.

Але замість тисячі наших слів – відгуки задоволених клієнтів, яких уже понад 3600 і ми цінуємо кожен. Завдяки нашим клієнтам ми не стоїмо на місці, а постійно розвиваємося, удосконалюючи свої послуги і розширюючи мережу. Ми хочемо зробити кожне українське вікно особливим.

Успішне оформлення вікон – це вже наша історія, наша реальність і наше майбутнє!

Дата публікації: 30.09.2021 img Поділитися