Чому після того, як нас зрадили, починають сипатися удари долі

Зрада позбавляє захисту. Якщо нас змогли зрадити - ми слабкі ...

Зрада позбавляє можливості захищає, послаблює. Якщо нас нас хтось зміг зрадити – ми слабкі…

Людина, якого зрадили, настільки розчавлений зрадою, що навіть гніву спочатку не відчуває. Він ошелешений, контужений зрадою.

Він повірити не може в те, що це сталося. І тому втрачає здатність захищатися. Перша реакція на справжнє зрадництво – шок. Втрата сил. Це удар ззаду по голові, – вже потім на відданого сиплються удари ворогів, якщо його зрадили ворогам.

Або сиплються удари долі і хвороби. І віддана людина іноді гине під градом цих ударів.

  • Зрада позбавляє захисту. Якщо нас змогли зрадити – ми слабкі.
  • Перетворює нас в жертву. А з жертвою завжди відбувається погане.
  • Зрада дезорієнтує. Воно викликає почуття самотності, екзистенціальної самотності. Адже якщо нас зрадив близька, то і інші можуть зрадити. Хто завгодно може зрадити. І немає нікого, кому можна довіритися і на кого можна сподіватися. Ми на самоті.

Ось тому з моменту зради починається відлік ударів долі, хвороб і втрати суспільного становища. Ослабленість, дезорієнтація і свідомість самотності приводять жертву зради до саморуйнування, навіть якщо вороги не добили її. Саме слово «жертва» показує на нинішній стан віддану людину.

Як він міг дозволити собі зрадити?

Може, він заслужив зрада?

Ці питання задає собі віддана людина в глибині душі. І ці питання виникають у інших людей, яких зрада так лякає, що вони використовують цю нехитру захист: «якщо з кимось сталося погане, він сам це накликав на себе» … І відданого іноді уникають, як уникали зачумленого. Занадто страшно зближуватися з тим, хто дозволив себе зрадити.

Той, кого зрадили, гине часто вже не від рук ворогів. Чи не від позбавлення майна або положення в суспільстві. Гине після самого факту зради. Від шоку, від стресу, від душевного болю. Від свідомості самотності, тому що зрада того, кому довіряв, говорить про те, що довіряти не можна нікому …

Тому зрада – це моральне вбивство саме по собі, незалежно від наслідків. Врятуватися можна тільки якщо пам’ятати: вашої провини немає. І ви – не жертва …

Автор: Ганна Кирьянова

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook