Здоров'я та краса Сам собі лікар

Чому не можна спати в шкарпетках

Виявляється, якщо спати в шкарпетках, то існує величезний ризик завдати істотної шкоди організму. Медики розповіли, чому це може бути небезпечним.

Порушення кровообігу

Вузькі шкарпетки, від яких до ранку залишаються сліди на шкірі, здатні порушити кровообіг, що може спровокувати серйозні проблеми в роботі організму. Якщо в людини мерзнуть ноги, вона може одягати шкарпетки, але вони мають бути вільними й не давити.

Шкірна інфекція

Не менш важливо, з якої тканини були зшиті шкарпетки. Синтетичні матеріали, наприклад, нейлон, є небезпечними для здоров’я. Цей матеріал негативно впливає на стан шкірного покриву, провокуючи шкірні інфекції. Якщо ви не можете відмовитися від шкарпеток під час сну, слід вибирати бавовняні шкарпетки.

Підвищення температури тіла

Деякі люди так звикають до сну в шкарпетках, що лягають в них у ліжко, навіть коли їм зовсім не холодно. Але це може спровокувати перегрівання тіла. Проблема може виникнути й вдень. Температура тіла може підвищуватися як через синтетичні, так і через натуральні тканини.

Безсоння

Вузькі шкарпетки здатні спричинити почуття дискомфорту. Зрештою людина перевертатиметься, постійно прокидатиметься. Якщо ви часто страждаєте на безсоння і спите в шкарпетках, знімайте їх перед тим, як лягти в ліжко. З великою ймовірністю це допоможе розв’язувати проблему.

Дата публікації: 04.11.2021 img Поділитися