Чому корисно ігнорувати чоловіка. Це має знати кожна жінка!

Не бійтеся нагадувати чоловіку, що він може вас втратити. І ось як це зробити...

Зацікавлюєте

Так ви допомагаєте чоловікові звернути на себе вашу увагу. Дістати ваш номер телефону. Отримати відповідь на повідомлення та згоду на побачення. Все це — частина «полювання», якій інстинктивно слідує сильна стать.

Періодично вислизаючи, ви інтригуєте і ще більше підігріваєте його. Адже так приємно піймати в свої сіті неприступну особу.

Змушуєте сумувати

Важко сумувати за тим, хто весь час «під рукою». Перестаньте дзвонити і писати йому. Не натякайте на зустріч і не намагайтеся привернути його увагу. Це один із найдієвіших способів змусити сумувати за вами.

Нагадуєте, що ви особистість

Він повідомив, що не приїде в суботу? Відмінно: не «пиляйте» його і не скаржтеся, а займіться своїми справами. Нехай знає: у вас буде приємний цікавий вікенд — з ним чи без нього.

Даєте зрозуміти, що він може вас втратити

Що маємо — не бережемо… Тимчасово зникаючи з його життя, ви залишаєте йому можливість відчути, наскільки паршиво йому без вас. Ще одне корисне знання, яке він отримає: вас не будете поруч, якщо він не стане старатися в стосунках.

Підкреслюєте, що ви особлива

Якщо чоловік звик до жіночої уваги, вам потрібно виділитися з натовпу. Не звертайте на нього уваги. «Одкровення», що не весь світ у його ніг, боляче ранить чоловіче самолюбство і змусить хотіти вас ще більше. До того ж неприступних жінок ніколи не забувають.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook