Життєві історії Сім'я

Чому чоловік перестав зі мною кохатися?

Я стала однією з тих жінок, які намагаються знайти відповідь на питання, чому чоловік перестав займатися зі мною любов’ю. 

Найчастіше, якщо хтось і скаржиться на брак сексу в шлюбі, то це чоловік. Проте в мережі мені вже не раз потрапляли на очі статті про жінок, чиї чоловіки кидали їх. Іноді причиною були інтрижки дружин на стороні, їх депресія і комплекси по відношенню до свого тіла. Але якою б не була причина, в результаті жінка почувалася покинутою.

Погодьтеся, дуже дивно чути, коли жінка скаржиться на відсутність сексу. На це зазвичай скаржаться чоловіки.

На жаль, я сама стала однією з тих жінок, які намагаються знайти відповідь на питання, чому чоловік перестав займатися зі мною любов’ю. Адже я була привабливою і в хорошій фізичній формі. Але це не грало для нього ніякої ролі.

Не думаю, що він зраджував мені спочатку. Принаймні, мені так досі здається. А ще підозрюю, що мій чоловік утримувався від сексу, щоб мене покарати.

Чи знаєте ви про існування мови любові? Я, наприклад, висловлюю свою любов за допомогою слів і фізичних вчинків. І мій тепер уже колишній знав про це. Знав, наскільки важливим для мене був секс. Знав, які дотики і слова мене заводять, і хоча він ніколи не був особливо балакучим і романтичним, він все одно міг мене збудити – вербально, фізично і сексуально.

Все почалося з критики моєї зовнішності. Хоча чоловіки в тренажерному залі і мої знайомі чоловічої статі не раз говорили мені, як добре я виглядаю після пологів, а він стверджував зворотне. Я була для нього занадто худою і чула на свою адресу тільки критику. І жодної похвали на кшталт «виглядаєш приголомшливо».

Я не раз чула, що чоловіки засуджують жінок за те, що під час вагітності вони набирають зайву вагу, і хоча мені це здавалося несправедливим, критика щодо худорлявості стала для мене новиною.

А потім з’явилася байдужість. Коли я питала, чи хоче він зайнятися любов’ю, він відмовлявся або, що ще гірше, говорив, що не знає. Це збивало з пантелику. Як можна не знати, хочеться тобі сексу чи ні? Це робило прірву між нами ще глибшою.

Так могло тривати тижнями, а потім він раптово міг почати приставати до мене серед ночі, ніби не можна було дочекатися ранку. Коли його почуття до мене ослабли, мені доводилося ледь не благати його обійняти або поцілувати мене. Дуже неприємне відчуття.

Відчувала себе жахливо самотньою, хоча і була заміжня. Мені знадобилося понад два роки, щоб усвідомити, що мій чоловік відмовляв мені в близькості у якості покарання.

Це було емоційним насильством. Покаранням за те, що я магічним чином не могла змінитися. Я все ще була тією, з ким він одружився, і не стала жінкою, якою він хотів мене бачити.

Його злість, невдоволення моїм тілом і тим, ким я була, призвело до навмисного позбавлення мене того, чого я потребувала. Ось чому він будив мене серед ночі, щоб зайнятися сексом. І ось чому він зареєструвався на сайті знайомств, коли ми почали відвідувати сімейного психолога. Чи зраджував він мені? Ймовірно, так.

Жінки, з якими він спілкувався в мережі, не були особливими або фантастично привабливими. Насправді мені було байдуже, як вони виглядали, адже гіршим покаранням для мене була його холодність і відстороненість. Зрештою, саме це і змусило мене кинути його. І я зовсім не шкодую про це.

Дата публікації: 25.03.2021 img Поділитися