Сім'я Стосунки

Чоловіки, на жаль, не розуміють одну просту істину про жінок…

Чому одна жінка ніжна, турботлива, спокійна, любляча і віддана, а інша – холоднокровна і бездушна, яка одного разу переступить через когось і піде, навіть не озирнувшись?

Чоловіки, на жаль, не розуміють одну просту істину – жінки до божевілля взаємні.
Жіноча сутність – рикошет. Ми так влаштовані. Ми вбираємо ставлення чоловіка до себе на підшкірному, енергетичному рівні – які вчинки чоловік заради нас робить, які говорить слова і чи збігаються ці слова з діями.
Згодом чоловік отримує бумеранг, який сам же і запустив, результат своєї ж власної поведінки – жінку, яка виткана або з уваги, турботи, ніжності і тепла, якими він її балував, з часу і сил, які він у неї вкладав, з почуття надійності, захищеності, щастя і впевненості в ньому, які він їй давав. Або ж з точністю до навпаки. Бо жінка спочатку вбирає в себе енергію, яку в неї вкладає чоловік, а потім рикошетом  повертає цю накопичену енергію назад. Це закон.
Таким чином, чоловік може перетворити свою жінку або на квітучий сад, в який він зможе прийти, щоб відпочити після важких випробувань і знайти умиротворення, віддушину і спокій, або в чіткий і жорсткий смертоносний механізм, який його доб’є контрольним пострілом в голову, перед цим переламавши самолюбство, а в деяких випадках і життя.
Ще раз – жінка до божевілля взаємна. Не злопам’ятна, не дріб’язкова, не мстива. Взаємна. І якщо ви бачите перед собою ніжну, турботливу, спокійну, люблячу і віддану жінку, значить, ви – справжній Чоловік. Якщо ж перед вами холоднокровна і бездушна, яка одного разу переступить через вас і піде, навіть не озирнувшись, значить в минулому ви дуже сильно “постаралися ”, а ліміт жіночого вибачення і терпіння вичерпано назавжди.
Пам’ятайте. Дивлячись на свою жінку, ви дивитесь на себе. Вона є віддзеркаленням вашої поведінки, вашого виховання, ваших вчинків і вашого ставлення до неї. Тому не вимагайте того, чого не можете дати самі.
Дата публікації: 31.05.2021 img Поділитися