Відпочинок Сім'я

Чоловічі футболки від New Balance

Не важливо, обираєте ви чоловічі футболки для повсякденного використання, або шукаєте варіант для тренувань – New Balance задовольнить усі ваші потреби.

Фірмові чоловічі футболки у New Balance

Спорт у повсякденному стилі став незамінним додатком завершеного образу активного так сповненого сил чоловіка. Моделі для атлетів не тільки мають конструктивні та технологічні особливості, але ще і яскравий унікальний дизайн. Особливо це помітно у продукції New Balance. Бренд завжди віддавав багато уваги своєму іміджу та репутації.

Окрім бездоганного виконання, найвищого рівня якості та застосованих патентів до виробництва він має власний шарм дизайнерської думки. У новому одязі від NB ви ніколи не залишились непоміченими, але обирайте гардероб правильно. Кожна колекція створена для виконання певних завдань. Так повсякденні речі – це комфортні вироби із бавовни з мінімальним використанням синтезованих додатків еластану та ін. Для прогулянок або помірних активностей.

В той же час є серії, які спрямовані забезпечити вам максимальний комфорт на тренуванні зі значними навантаженнями. Окрім очевидних конструкційних на кшталт вентиляційних отворів є декотрі більш специфічні і унікальні  особливості крою та пошиву. Спортивна модель повинна бути збалансованою – це означає, що посадка має бути не дуже вільна, але і не обмежувати ваших рухів. Крім того синтезовані матеріали мають гіпоалергенний ефект. Усі шви виконуються плоскою м’якою фактурою, щоб не допускати натирання та появи надлишкового вільного простору.

Чоловічі футболки від New Balance володіють цими властивостями, і навіть більше. Кожна річ особлива за призначенням та характеристиками, тому ми радимо ознайомитись з усім асортиментом у представника в Україні. Є можливість це зробити і онлайн у офіційному інтернет-магазині. Асортимент досить різноманітний на будь-яке вподобання. Від класичних мінімалістичних луків до різноманітних авторських принтів.

Звісно на всіх виробах компанія не забуває акцентувати увагу, що це саме Нью Беленс – логотип або його варіації завжди значною мірою відрізняються поміж загального оформлення. Як символ відзнаки та постійного прагнення до нових перемог лейбл NB завжди розташований на самому видному місці. А ще нещодавно бренд став офіційним партнером національного ф

утбольного клубу Динамо. Фірмовий мерч та дійсний футбольний інвентар ви можете придбати у брендовому магазині. Зараз проходять акційні тижні, тому в вас ще є шанс значно зекономити – знижки проводяться на широкий асортимент товарів: футболки, взуття, одяг. Усі замовлення швидко обробляються і будуть відправлені у найближчий час. Розрахуватись можна безконтактно, або при отриманні замовлення.

Дата публікації: 02.05.2020 img Поділитися