Сім'я Стосунки

Чого не терплять чоловіки. Жінки, майте це на увазі!

Деякі жіночі звички здатні довести чоловіка до сказу. Не наривайтеся!

Чоловік вигадав зброю і полювання, а жінка носить хутра.

Чоловік вигадав живопис, а жінка – косметику.

Чоловік вигадав мову, а жінка навчилася пліткувати.

Він навчився орати нивку, а вона – готувати і сидіти на дієті.

Мужчина відкрив дружбу і придумав кохання, жінка відкрила кохання і придумала шлюб.

Тому, зрозуміло, що ми різні і по-різному ставимося до речей. Наприклад, чоловіки терпіти не можуть…

БЕЗЛАД У ВАННІЙ

Пемза, ароматичні суміші, скраб для обличчя, скраб для тіла і скраб для …ніг із запахом м’яти… Перераховувати усе те, від чого жінки втрачають глузд у ванній, можна до нескінченності. Чоловіки у цьому аскети: у них на поличці зубна паста і шматок мила.

ШОПІНГ

Не можна сказати, що чоловіки зовсім не люблять снувати магазинами. Деякі речі (наприклад, вудилища та гетри для футболу) вони купують самі. Але чого не може стерпіти жоден нормальний чоловік, то це безцільного ходіння супермаркетом (базаром), коли вона приміряє абсолютно все у кожній секції, постійно запитуючи: “А чи не надто товста у мене попа?”.

РОЗМОВА ПРО СТОСУНКИ

Треба чи не треба, але жінки дуже люблять побалакати про те, “як розвиваються наші стосунки”. Самі ці розмови не такі вже й страшні, але річ у тому, що жіночки чомусь знаходять найнайневдаліший момент: відразу після чи до сексу, або під час відповідального матчу і пішло-поїхало…

НЕ ПЛАЧ, КРАСУНЕЧКО

Жіночий плач у більшості чоловіків формує почуття провини, і вони ладні стрибнути у вогонь, аби тільки не бачити мокрих облич.

СІМЕЙНІ ПОСИДЕНЬКИ

Це не так уже й кепсько, коли збирається уся ваша родина, але, на жаль, ніхто не звільняв вас від спілкування з представниками її фамільного дерева. Зайдіть на будь-який сайт – анекдоти про зятя й тещу займають там не останнє місце, поступаючись хіба блондинкам…

 

 

Дата публікації: 02.07.2018 img Поділитися