Часто позіхаєте? Варто насторожитися

Коли ми позіхаємо, наш мозок підвищує концентрацію і охолоджує мозкову тканину. Згідно зі статистикою, кожна людина за добу позіхає приблизно від 10 до 30 разів. А якщо ви помітили, що переходите допустиму норму – вам слід звернутися до лікаря!

1. Проблеми із зайвою вагою

Зазвичай, ожиріння виникає від проблем з гормональним станом організму. А через це у людини розвивається слабкість в м’язах. Від цього й  виникає постійне позіхання. Зайва вага тисне на нашу грудну клітку, внаслідок цього розвивається гіпервентиляція легень.

Вам знайоме поняття «задишка»? Так ось, вона з цієї серії.

2. Постійне почуття тривоги

Постійне почуття тривоги викликано занадто високим показником такого гормону, як кортизол. Якщо такий стан починає бути постійним, у людини погано працює серцево-судинна система. Як наслідок  – часте позіхання.

3. Симптоми або наслідки інсульту

Ті, хто переносив інсульт, позіхають частіше звичайного. Це можна пояснити тим, що позіхання в їхньому випадку регулює температуру тіла і мозку. Але найчастіше сильне позіхання починається саме тоді, коли організм знаходиться в передінсультному стані.

4. Проблеми з печінкою

При неправильній роботі печінки у людини починається гормональний збій. Як вже було сказано, такі люди набагато частіше перебувають в сонному і слабкому стані.

5. Депресивний стан

Зазвичай ліки, здатні побороти депресію, сприяють виробленню серотоніну. При цьому людина постійно перебуває в дуже слабкому стані. Вчені підтверджують той факт, що депресивна людина починає часто позіхати.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook