Здоров'я та краса Народна медицина

Часник – ворог вірусів. Як легко позбутись застуди без антибіотиків

Які тільки народні методи лікування застуди і грипу не використовує людина. Та незмінно під номером один у цій справі залишається часник.

Лікування застуди часником не новина для нас. І хоча сьогодні в аптеці повно таблеток, старі методи не втрачають актуальності, особливо інгаляція з часником. Джерело

Часник при застуді
Така інгаляція вважається одним з найефективніших методів боpoтьби з кашлем, нежиттю і рядом легеневих заxворювань. При частому або неправильному використанні продукт може стати причиною подразнення слизової.

Саме тому, перед тим як вдаватися до інгаляції з часником при бронхіті, настійно рекомендуємо вам отримати професійну консультацію у лікаря.

Коли часникова інгаляція дійсно ефективна

Сухий кашель
Звичайний зубчик часнику – це набір корисних речовин: ефірна олія, фітонциди, алліціли і біофлавоноїди. Подібний склад допомагає вилікувати різні види кашлю від звичайного бронхіту і коклюшу до бронхіту курця.
Кілька інгаляцій з часником і содою допомагають позбутися від гаймориту і риніту, ГРВІ та ГРЗ, респіраторних iнфекцій та ускладнень після грипу.

Висока температура
Попередження: лікуватися таким способом можна, тільки якщо температура знаходиться в межах норми. Інгаляції при підвищеній температурі протипоказані.

Як зробити інгаляцію з часником
Закип’ятіть 1 л води в невеликій каструлі.
Всипте в неї 6 подрібнених зубчиків часнику. Зменшіть вогонь. Настоюйте під кришкою 5 хвилин.
Зніміть кришку. Додайте 1 ч. л. соди. Зачекайте 2 хвилини.
Поставте ємність на стіл. Накрийте голову великим махровим рушником і подихайте такою парою: 2 вдихи через ніс, 2 вдихи через рот.
Посидіть так до охолодження рідини.
Витріть лице і укутайтесь. Краще робити на ніч. Після трьох часникових інгаляцій кашель проходить.

Перед застосуванням будь-яких засобів народної медицини проконсультуйтеся з лікарем!

Дата публікації: 25.01.2019 img Поділитися