Здоров'я та краса Сам собі лікар

Болять ноги? Позбутися болю можна без таблеток і мазей!

Болять коліна? Відчуваєте тяжкість у ногах? Крутять суглоби і ломить кості на зміну погоди? Ми підкажемо, як позбутися болю без таблеток і мазей.

Болі в ногах виникають часто через різні причини: великі навантаження, незручне чи неякісне взуття викликають неприємні відчуття в суглобах. Щоб зняти напругу у м’язах та ниття суглобів, можна спробувати різні ванночки з травами і сіллю чи масаж. Також добре допомагають вправи.

Біль у п’ятах знімається за допомогою такої вправи: снаньте обличчям до стіни, обіпріться на неї руками немов хочете віджиматися, станьте навшпиньки і в такій позі затримайтеся на деякий час (десь на хвилину). Трохи відпочиньте і повторіть ще раз. Ноги мають бути напружені.

Якщо ноги втомлені і ви відчуваєте біль, симптоми можна зняти таким чином: пластикову пляшку наповніть холодною водою, сядьте і почніть катати по підлозі пляшку ногою. Ногу змініть через 5 хвилин.

Щоб зняти набряки і втому, треба перед сном ноги покласти на подушку. Кілька хвилин затримайтеся в такій позі. Така процедура зменшить навантаження на вени і кров почне нормально циркулювати.

Болі в колінах знімає лід. Охолодження судин зменшить потік крові до хворого місця, і на деякий час притупить відчуття болю.

Ці засоби і вправи тільки на деякий час знімуть симптоми хвороби. Для повноцінного лікування потрібно проконсультуватися з лікарем і пройти обстеження. Вчасно діагностуйте свої хвороби і їх легше буде вилікувати.

Дата публікації: 06.11.2019 img Поділитися