Кухня Рецепти

Бісквітний торт із повітряним білковим суфле “Солодка хмаринка”. Треба тільки яйця, цукор, боршно і желе!

Завдяки суфле з білків десерт виходить дуже легенький, повітряний і ніжний! Він просто тане у роті! Його можна зробити у вигляді торта із бісквітом або печивом замість коржа, а можна шарами залити в креманки.

26.05.2020 12:17

Бісквітний торт із повітряним суфле “Солодка хмаринка”

Форма 25Х35 см. Бісквіт: 4 яйця, 1 скл. цукру, 1 скл. борошна, 0,5 ч. ложки розпушувача.

Збити цілі яйця з цукром, потім поступово додати ввести просіяне борошно з розпушувачем. Випекти при 170 ОС до сухого сірника.

Бісквіт (коли охолоне) викласти у ту саму форму, що випікали, під нього застелити харчову плівку. На бісквіт викласти суфле, розрівняти, поставити в холодильник. Коли захолоне, викласти наступний шар суфле і знову поставити в холодильник.

Суфле (1 порція): 4 білки (свіжі!), 0,5-1 скл. цукру, 1 п. желе. Потрібно робити 2 суфле з різним желе.

Охолоджені білки збити, поступово додаючи невеликими порціями цукор, збивати до розчинення цукру. Желе розвести в 1 скл. води і гарячою помалу вливати в збиті білки, збивати на найменших обертах міксера до повного поєднання.

Коли застигло перше суфле, зробити ще одну порцію, але з желе іншого кольору, теплим вилити на перший шар. Зверху зразу затерти шоколадом, щоб трималося! Поставити у холодильник і через годину (коли застигне) вже можна їсти!

Рецепт і фото Олі Вархоляк

Читайте також: