Якщо робите покупки онлайн, звертайте увагу на склад тканини – в ньому повинні переважати натуральні волокна. Забезпечте собі зручність, вибравши комфортну, практичну і модну нижню білизну для вагітних.
Яку білизну носити вагітним
Під час вагітності зовсім не обов’язково відмовлятися від красивої білизни. Однак важливо, аби вона була зручною. Оскільки фігура жінки в цьому стані досить швидко змінюється, оновлення гардеробу є необхідністю.
Гарна нижня білизна, яку можна носити в період вагітності, дозволяє жінці почуватися впевненіше і розкутіше. Але перш ніж купити білизну, необхідно зрозуміти, який бюстгальтер краще носити вагітним.
Аби білизна була максимально комфортною під час вагітності, потрібно звертати увагу на такі деталі:
- Матеріал.Виріб повинен бути м’яким і приємним, оскільки під час вагітності груди у жінок дуже чутливі.
- Розмір. Обов’язково слід враховувати той факт, що стегна і груди можуть збільшитися.
- Щільність чашок. Бюстгальтер не повинен тиснути на груди, тому потрібно віддавати перевагу моделям з місткими чашечками на широких бретельках.
- Кольорова гама.Тут немає жодних обмежень, головний критерій – особисті переваги майбутньої мами.
Вибираючи комплекти, призначені для відпочинку, варто розглянути спеціальні бюстгальтери для сну, здатні підтримувати груди завдяки резинкам. Оскільки вони добре тягнуться, їх можна використовувати протягом усього періоду вагітності.
Трусики необхідно вибирати з натуральних матеріалів, так як синтетика менш приємна при носінні. Крім того, синтетичні матеріали сприяють затриманню вологи, забезпечуючи таким чином сприятливі умови для розвитку бактерій. Також важливо, наскільки еластичною буде тканина. Еластан в складі забезпечить комфортну посадку по фігурі. Обов’язково потрібно врахувати, що резинка на трусиках не повинна бути тугою – зайвий тиск на животик неприпустимий.
Крім бюстгальтерів і трусиків, можна купити красиву нічну сорочку, яка також повинна бути комфортною і не створювати майбутній мамі будь-яких незручностей. Цей предмет одягу можна використовувати як вдома, так і під час перебування в стаціонарі перед пологами.
Також існують спеціальні моделі нічних сорочок з секретом, призначені для годування. Вони є відмінним рішенням після появи малюка, тому їх вибирають багато молодих мам.
Зручним одягом для дому також є легкі сукні. Вони пошиті з натуральних матеріалів, не сковують рухів, приємні до тіла і виглядають дуже акуратно.
Яку білизну ні в якому разі не можна носити вагітним
Вибір бюстгальтера і трусиків для майбутньої мами – відповідальне завдання, поставитися до якого необхідно максимально серйозно. Така білизна має бути зручною і комфортною.
Ось від яких моделей слід відмовитися:
- синтетичних речей, вони подразнюють шкіру;
- незручних моделей, в тому числі бюстгальтерів, в яких присутні жорсткі кісточки;
- білизни, що стягує.
Як обрати бюстгальтер для годування
Кожна жінка, яка збирається стати мамою, обов’язково повинна знати, як підібрати бюстгальтер для годування. Це необхідно не тільки для того, щоб знизити болючі відчуття, але і зберегти первісну привабливу форму грудей.
Незважаючи на те, що бюстгальтери для годуючих мам схожі на вигляд на звичайні, між ними є відмінності, причому істотні. Вони краще підтримують груди, мають спеціальні чашечки, широкі бретелі, більшу кількість гачків, ніж зазвичай. У моделях, що мають розмір «Е» і більше, передбачена додаткова підтримка.
Носіння звичайної білизни замість спеціальної – не найкраще рішення, тому що груди під час періоду годовування можуть змінювати свій розмір кілька разів на добу. Також зі звичайним бюстгальтером у вас не вийде зняти його одним рухом, щоб погодувати дитину, а це часто приносить певний дискомфорт.
Зверніть увагу: звичайні моделі можуть здавлювати груди в період годування. Це може привести до появи маститу або лактостазу. Їх можна уникнути, просто вибравши відповідний бюстгальтер для комфортного годування.
Не намагайтеся вибрати бюстгальтер для годування до восьмого місяця вагітності – тільки в цей період можна говорити про те, що груди матимуть розмір, близький до остаточного. А максимальний розмір буде видно тільки на четвертому тижні після пологів.
Важливо знати: після четвертого тижня груди трохи зменшаться, але все одно залишаться на 1-2 розміри більшими, ніж були до пологів.
6 видів бюстгальтерів для годуючих мам, які підходять і для пологів:
- Застібка між чашками. Зручний тим, що дозволяє відрегулювати розмір по обхвату під грудьми завдяки кільком застібкам. Підходить не всім, так як повністю відкриває груди під час годування.
- Застібки-блискавки. Застібки розташовані біля кожної з чашок, що дозволяє одним рухом розстебнути бюстгальтер, і так само легко застебнути його. Якщо ви хочете надіти приталений одяг, краще вибрати іншу модель, застібки-блискавки будуть виділятися.
- Застібка-кнопка.Кнопка розташовується у верхній частині чашки бюстгальтера, зручно вивільняти груди і годувати дитину. Купуйте тільки ті моделі, які залишають вільними всі груди, а не тільки сосок, адже тканина може здавити нижню частину грудей, що призведе до затримки молочного потоку.
- Еластичні ліфчики. Виготовлені з сучасних еластичних тканин, які добре тягнуться, тому вони зручні в якості змінного ліфчика при збільшенні і зменшенні розміру грудей в залежності від терміну вагітності і годування після пологів.
- Для сну.Практично невідчутні на тілі, так як зшиті з дуже легких матеріалів. Як правило, мають форму «хрест-навхрест». Не підійдуть, якщо у матусі дуже великі груди, вони просто не втримають їх.
- Топ-бюстгальтер.Популярна безшовна модель без застібок зі зручною спинкою. Як основа, так і чашка виготовлені з еластичних матеріалів, що дозволяє їм підлаштовуватися під добові зміни грудей. Широкі бретелі відмінно підтримують груди.