Наламати гілочок такої довжини, щоб влізли в чайник або каструлю, заповнити ними посуд так, щоб дно її було повністю покрито, влити води в 4 рази більше за обсягом, довести до кипіння і прокип’ятити 15 хвилин. Пити цей відвар, коли і скільки захочеться, замість води і чаю. Через місяць відчуєте позитивний результат. Можна готувати відвар з одних і тих же гілочок до тих пір, поки він не втратить вишневий колір і не стане чистим. Я п’ю цей цілющий напій, як воду, навіть заварюю в ньому чай або каву.
Через місяць я вже прокидалася вночі не через кожну годину, а не більше 2, а через 1,5-2 місяці – лише 1 раз. А чоловік взагалі спить всю ніч і не прокидається, але він п’є вишневий відвар вже кілька місяців. Дай Бог, щоб він ще комусь допоміг вилікуватися від нетримання сечі. Відвар продовжую пити і вірю, що незабаром взагалі перестану відчувати ночами позиви до сечовипускання. Раджу всім, хто має подібну проблему, готувати і пити вишневий відвар, тим більше що гілочки вишні можна наламати в будь-який час року.
Не викидайте кісточок з вишень! Вони лікують
Кісточки вишень можна не викидати – народна медицина успішно лікує з їх допомогою сечокам’яну хворобу і подагру. Свіжозірвані листя вишні можна використовувати при кровотечах з носа і при жовтяниці, а коріння (молоді корінці) – при виразці шлунка і дванадцятипалої кишки, проносі і відсутності апетиту, коліті і атонії кишечника.
Гілочки використовуються в якості в’яжучого засобу при шлунково-кишкових розладах (втім, майже будь-який трав’яний чай, якщо в нього додавати гілочки вишні, стає просто смачніше).
Плодоніжки теж можна зберегти і підсушити: вони служать хорошим сечогінним засобом при захворюваннях нирок і сечового міхура, при набряках і сечокам’яній хворобі, а в якості в’яжучого засобу – при проносах, дизентерії.
Народна медицина використовує плодоніжки разом з листям навіть при носових і надмірних (рясних) менструальних кровотечах як кровоспинний засіб. 2 ст. ложки дрібно нарізаних гілочок і молодих корінців з вечора залити в термосі 1-2 скл. окропу. На ранок процідити, краще протягом дня зберігати настій в термосі. Пити по 1/3 скл.3-4 рази на день за 20 хвилин перед їдою. Курс лікування – близько двох-трьох місяців.
При комплексному лікуванні захворювань печінки – гепатиту і дискінезії жовчовивідних шляхів, гепатохолециститах і хвороби Боткіна, жовчнокам’яної хвороби – теж можна використовувати плодоніжки і листя вишні. Найкраще збирати те листя і плодоніжки, які самі опали після цвітіння, помити їх і висушити, щоб запасти на зиму; можна використовувати і свіжу сировину. Заварювати слід як простий чай, і пити протягом дня. А якщо цукровий діабет супроводжується захворюваннями печінки, то подібне пиття просто необхідне.
Post Views: 138