Життєві історії Сім'я

Бережи себе і пам’ятай, що ти у себе одна

Ось чому жінки повинні про себе дбати…

Бережи себе … Коли світ твій тріщить і ламається, не чекай, що хтось протягне тобі руку допомоги, щоб витягнути з-під уламків долі. Ніхто, крім тебе самої не поставить тебе не ноги і не обтруситься пил з твоїх крил.

Бережи себе … Ніхто не подарує тобі усмішку, поки ти сама не віднайдеш втрачену здатність усміхатися. Не соромся своїх сліз, але знай, що висушити тобі їх допоможе тільки час. Чи не шкодуй про подарованих почуттях, навіть якщо про твою любов витерли ноги. Любов в тобі, а не в них, чим більше її віддаєш, тим більше її у тебе залишається. Не витрачай енергію своєї Душі на марні жалю, так ти тільки спопелиш Душу, а це, повір, нікому не потрібно.

Бережи себе … Умій сказати ні тим, хто користується твоєю добротою, і якщо відчуваєш, що сили твої під кінець, вмій зупинитися і вийти з центру подій, щоб набратися сил.

Бережи себе і пам’ятай, ти у себе одна і щоб вижити, потрібно зберегти себе цілісною. Люби себе, в світі не так багато людей, готових подарувати тобі любов, але це не означає, що ти її не варта.

Бережи себе, дівчинко, тому що, якщо ти не збережеш сама себе, ніхто цього не зробить.

А. Єрмолаєва

Дата публікації: 14.06.2021 img Поділитися