Базовий набір декоративної косметики

На ринку представлені найрізноманітніші продукти, але чи потрібні вони всі? І як вибирати косметику? Насправді не все так складно, як здається.

Мабуть, у кожної жінки рано чи пізно виникає питання: яку ж косметику придбати для повсякденного використання? На ринку представлені найрізноманітніші продукти, але чи потрібні вони всі? І як вибирати косметику? Насправді не все так складно, як здається.

Базовий набір косметики

Для створення щоденних і вечірніх образів знадобиться не так багато засобів. Базовий набір включає:

  1. Корегуючу основу під макіяж. Замаскує дрібні недоліки: прищики, почервоніння, синці під очима. Можна також використовувати основу, яка звужує пори.
  2. Тональний крем. Основна функція засобу — вирівнювання кольору шкіри обличчя і шиї.
  3. Пудра. Найкраще вибрати розсипчасту. Пудра допомагає закріпити макіяж і зберегти стійкість кремових засобів.
  4. Туш для вій. Напевно, вона є в косметичці практично в кожної. Причина цьому проста — погляд практично миттєво стає виразним. Цікаво, що більшість купує чорну туш для вій, але її варто вибирати відповідно до кольору волосся.
  5. Рум’яна. Хороший варіант — купити одну палетку, в якій декілька відтінків, які можна змішувати між собою для отримання ідеального кольору.
  6. Тіні. Можуть бути будь-якого відтінку, але не обійтись без тілесного, який максимально наближений до кольору шкіри. Можна користуватись базою під тіні, аби збільшити стійкість.

Ще є хайлайтер. Цей засіб надає шкірі красивого сяяння. Хайлайтер наносять на вилиці, над верхньою губою і під бровами. Важливо, щоб засіб не був надто помітний на шкірі, оскільки саме тоді обличчя буде виглядати більш свіжим і привабливим.

Не варто забувати про макіяж брів. Можна користуватись олівцем або тонуючим гелем. Все залежить від того, якого ефекту хочеться досягти. Для фіксації форми, якщо ви вибрали олівець, знадобиться віск чи гель.

Помада — ще один обов’язковий засіб. Рекомендується придбати «свій» червоний відтінок, натуральний колір, який ближче до персикового або рожевого, а також до винного тону. Знадобиться і олівець для губ. Він повинен бути в тон до помади.

Нюанси вибору

Перед тим як купити косметику для макіяжу, необхідно перевірити термін придатності. Справа в тому, що натуральні засоби використовуються не більше 6 місяців. Якщо ж виробник вказує термін більше 3 років, то від покупки краще втриматись, оскільки в косметиці можуть міститись небезпечні домішки.

Варто проаналізувати склад. Якісна косметика містить замість консервантів бензойну чи сорбінову кислоту, олію жожоба або алое вера. Потрібно враховувати, що такі засоби рекомендується зберігати в холодильнику.

Не варто купувати продукцію, яка містить мінеральну олію, оскільки вона викликає прищі і висипання. Пропіленгліколь провокує алергічні реакції.

Варто звернути увагу на аромат. Хороша продукція не повинна мати сильного запаху.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook