Стійкими не народжуються – стійкими стають. Або ламаються у буревії життя. А що оберете ви?
Психологічна стійкість: рецепт швидкого приготування
Десять уроків стійкості
- Будьте готові до несподіванок. Життя непередбачуване, тому важливо бути готовим до всього. Це означає наявність плану на випадок несподіваних подій, таких як втрата роботи, невідкладна медична допомога чи стихійне лихо.
- Не бійтеся просити про допомогу. Це нормально просити допомоги, коли вам це потрібно. Насправді часто це найкраще, що можна зробити. Є люди, які піклуються про вас і хочуть допомогти вам у важкі часи.
- Бережіть своє фізичне та психічне здоров’я. Коли ви здорові, ви легше справляєтеся зі стресом і негараздами. Переконайтеся, що ви висипаєтеся, дотримуєтесь здорового харчування та регулярно займаєтеся спортом.
- Будуйте міцні стосунки. Міцні стосунки дають нам підтримку та розраду у важкі часи. Переконайтеся, що у вашому житті є люди, на яких ви можете покластися.
- Майте позитивний настрій. Позитивне ставлення може значно допомогти вам подолати труднощі. Коли ви зосереджуєтеся на позитиві, легше залишатися мотивованим і продовжувати діяти.
- Вчіться на своїх помилках. Кожен помиляється. Головне – вчитися на помилках і не робити одну й ту ж помилку двічі.
- Не здавайтеся. Не здавайтеся, як би важко не було. Продовжуйте боротися за те, що ви хочете і у що вірите.
- Святкуйте свої успіхи. Коли ви досягнете мети, знайдіть час, щоб відсвяткувати свій успіх. Це допоможе вам залишатися мотивованим і продовжувати рухатися вперед.
- Будьте добрими до себе. Важливо бути добрим до себе, особливо у важкі часи. Пробачте себе за свої помилки і не будьте надто суворими до себе.
- Живіть теперішнім моментом. Думайте про минуле чи майбутнє, але важливо жити теперішнім моментом. Це допоможе вам цінувати хороші речі у вашому житті та проживати кожен день якнайкраще.
Цінності – це основа нашої стійкості: де знайти і що робити
Post Views: 25