Телевізор, як і смартфон, став для харків’ян в період воєнного часу одним з головних джерел інформації. По ньому повідомляють про потенційну небезпеку для цивільних, події на фронті, попередження від владних структур. І куди ж без улюблених серіалів та кінофільмів, які можуть розрадити в цей напружений час.
Плануєте покупку нового ТВ? Оскільки в країні досить напружена економічна ситуація, громадяни шукають більш доступні ціни на телевізори у Харкові. В середньому сегменті девайсів досить багато моделей. На якому варіанті зупинитися та на які характеристики звернути увагу? Розповідаємо.
Основні параметри, на яких варто зосередитися
- Розмір діагоналі – він буде залежати від локації, де ви побажаєте розташувати телевізор, та відстані від нього до глядачів. Для маленьких приміщень достатньо буде 32 дюймів, а для просторої вітальні можна обрати більші моделі: на 50 чи 60 дюймів.
- Роздільна здатність екрана – параметр, що вказує на кількість пікселів. Чим більше – тим якісніше зображення. Може бути HD, Full HD, 4K, 8K. В 4K-форматі відео людське око взагалі не помічає пікселів, настільки щільно вони розташовані. Насиченість кольорів, деталізація та реалістичність – все це доступно з високою роздільною здатністю.
- Тип матриці – LED, OLED і QLED. Кожна з них має переваги та недоліки. LED видає недостатньо контрастні кольори, але має доступну ціну. OLED має неймовірний динамічний діапазон, але з часом проявляється проблема вигорання окремих пікселів. QLED – новація Samsung, яка дарує неймовірно якісну та живу картинку та коштує чимало грошей.
- Технології поліпшення зображення та якісний, об’ємний звук. Ці параметри можуть врятувати навіть найбюджетніший телевізор, від якого ніхто багато не очікує.
- Smart TV – функція, яка відкриває доступ до величезної кількості контенту на платформах та сайтах. Керуйте пошуком за допомогою голосу або смартфона, щоб насолодитися переглядом цікавого фільму.
На які бюджетні ТВ слід звернути увагу?
KIVI 24H500LB
Найбільш доступний в нашому рейтингу ТВ має такі параметри:
- Досить якісна матриця MVA з роздільною здатністю HD.
- Час відгуку невеликий – 8,5 мс.
- Частота оновлення 60 Гц, цього достатньо для плавного розгортання зображення відеоряду.
- Є вбудований цифровий тюнер, підтримується аналоговий сигнал.
- З огляду на бюджетність, модель має один USB-порт.
- Коштує 6000 грн.
Xiaomi Mi TV 4A 32
Більш функціональний девайс від відомого виробника:
- Стильний дизайн з ультратонкими рамками.
- Дисплей з діагоналлю 31,5 дюйма, на якому роздільна здатність HD виглядає якнайкраще.
- Є великий набір роз’ємів: три порти HDMI, два USB і слот для підключення кабелю інтернету. Також є модем Wi-Fi 5 Ггц, Bluetooth.
- Працює на Android TV, але він відрізняється неквапливістю обробки інформації. Має всього 1 ГБ оперативної пам’яті.
- Орієнтовна вартість – 8000 грн.
Samsung UE32T5300AU
Оптимальний варіант для невибагливих користувачів Смарт-ТВ:
- Зручні варіанти установки: міцні ніжки на підставці чи надійний настінний кронштейн.
- Екран на 32 дюйми з підтримкою FHD.
- Smart TV працює на базі спритного та зручного Tizen.
- В налаштуваннях є спеціальний ігровий режим, щоб під’єднати консоль. Час відгуку немалий, але й цінова категорія дуже бюджетна.
- Є один USB і пара HDMI, яких достатньо для підключення різноманітних девайсів. Відсутній Bluetooth.
- Коштує 13 000 грн.
Бюджетні телевізори можуть мати хороші характеристики та допомагати створювати комфортну домашню атмосферу для харків’ян.