Відпочинок Цікаво

Стільки техніки ще не дарував ніхто: супер пропозиції до Чорної п’ятниці!

Знижки на Чорну п’ятницю в самому розпалі, але подарунків має вистачити на всіх. Якщо ви ще не приєдналися – скоріше відвідайте ваші улюблені магазини та перевірте, що цікавого вони для вас підготували.

Знижки на Чорну п’ятницю в самому розпалі, але подарунків має вистачити на всіх. Якщо ви ще не приєдналися – скоріше відвідайте ваші улюблені магазини та перевірте, що цікавого вони для вас підготували.

Наприклад дитячий інтернет магазин Пампік дарує можливість самостійно обрати в подарунок сучасні ювелірні прикраси від бренду SOVA. Купуючи товари брендів: Johnson`s, Le Petit Marseillais, Clean & Clear, OGX, Neutrogena зі знижкою до -50%  на суму від 250 грн, ви стаєте учасником розіграшу сертифікату на 5000 гривень. Не упустіть можливості отримати такий вишуканий подарунок.

А хто відмовиться від новенької пральної і посудомийної машини?

Звісно, кожен захоче таких помічників. Тому не пропустіть: до 30 листопада купуйте продукцію Persil, Perwoll, Losk, Rex, Silan, Bref та Somat (ще й зі знижкою до – 60%), та приймайте участь у розіграші пральної машини SAMSUNG і посудомийної машини BOSH. Приймають участь всі чеки на суму від 499 грн. 

Розіграш кавомашини і кухонного комбайну

До кінця місяця за купівлю продукції Vanish, Woolite, Finish, Cillit, Calgon, Tiret та Air Wick на суму від 399 грн., ви автоматично стаєте учасником розіграшу комбайну і кавомашини. Чим більше чеків – тим більше шансів на перемогу.

Розіграші техніки будуть проводитися рандомно і 15.12.2021 року будуть опубліковані в соцмережах.

Для тварин – теж Чорна п’ятниця

Серед товарів для домашніх улюбленців можна скористатися знижкою до -25%. В цьому розділі ви знайдете їжу, іграшки, аксесуари для годування тварин, прогулянок та гігієни. Серед кормів для собак і котів представлені українські і закордонні виробники, є можливість підбирати харчування як за віком тварини, так і в межах своїх фінансових можливостей.

До -30% на автокрісла та дитячі візки

Це та категорія товарів, на яку знижки бувають не часто, адже все, що стосується безпеки і комфорту малюка, батьки готові купувати по повній ціні. Але, якщо з’являється більш вигідна пропозиція – нею обов’язково варто скористатися, а на зекономлені кошти можна  придбати своїй дитині якусь цікаву іграшку чи книгу.

Якими знижками і пропозиціями треба встигнути скористатися?

 • до -50% і подарункові сертифікати при купівлі підгузків;
 • до -40% на дитяче харчування Milupa;
 • до -40% на конструктори Lego та розіграш 5-ти наборів Lego з Гаррі Поттером;
 • до -35% на теплий одяг Huppa;
 • до -20% на набори дерматокосметики La Roche-Posay серії Lipikar;
 • до -15% на преміальний італійський бренд дитячих меблів Palo, а також на бренди MomInLove, Puer i Trama.

Різноманітних знижок в Чорну п’ятницю настільки багато, що дуже важко не втратити голову і не почати скуповувати все підряд. Яких правил слід дотримуватися, щоб сімейний бюджет в такий шалений розпродаж не постраждав:

 1. Старатися скласти список необхідних товарів до початку розпродажу;
 2. По-можливості відкладати частину коштів заздалегідь;
 3. Купувати ті товари, на які протягом року знижок майже не буває;
 4. Якщо є така можливість, то замовляти більше потрібних товарів на одному сайті, економлячи при цьому на послугах доставки;
 5. Пам’ятати, що компаніі, які цінують своїх клієнтів, намагаються набагато частіше влаштовувати розіграші і надавати знижки, а не тільки один раз на рік.

Тому, коли Чорна п’ятниця закінчиться, знайте, що Пампіку буде чим вас порадувати.

 

Дата публікації: 27.11.2021 img Поділитися