- Бритви. Їх зберігати у ванній категорично не можна. Від надмірної вологості вони можуть швидко заіржавіти. Краще їх зберігати у сухій шафі. А ту бритву, якої ви користуєтеся у даний момент, насухо витирайте після кожного використання.
- Губки. Як би це дивно не звучало, але ванна, а особливо душова – не місце для зберігання губок для купання. За підвищеної вологості губка стає чудовим середовищем для розвитку патогенних організмів. Які ви після купання наносите на свою шкіру замість того, щоб її очистити. Губки, якими ви користуєтеся, потрібно щоразу добре висушувати і зберігати у шафі, подалі від джерела вологи.
- Чисті рушники. З тієї ж причини, що й губки, їх не можна зберігати у ванній кімнаті. Окрім того, при підвищеній вологості рушники можуть набути несвіжого неприємного запаху. Після кожного витирання рушник треба рівненько розвішувати і добре просушувати – на гачках і кільцях вони не встигають добре просохнути.
- Зубні щітки. Найчастіше їх зберігають біля умивальника. Та це не найкраще місце. Адже під час миття рук на щітки потрапляють крапельки брудної води. А оскільки там підвищена вологість, між щитинками швидко розвиваються мікроорганізми. Тому щітки потрібно зберігати якнайдалі від умивальника, у сухому місці.
- Декоративна косметика. Більшість виробників косметики зазначає, що її не можна зберігати у приміщеннях із високою вологістю, а в сухих і прохолодних. У ванній косметика може зіпсуватися раніше закінчення терміну придатності або втратити свої властивості.
Post Views: 25