Вазони Дім

5 вологолюбних рослин, які можна ставити в ванній кімнаті

Якщо у вашій ванній кімнаті багато світла в будь-який час доби, і ви хочете перетворити її в зелений оазис, вам точно знадобляться наші поради!

Живі рослини можуть зробити красивою і затишною будь-яку кімнату в будинку. Але, якщо мова йде про ванну, вам потрібно добре подумати над тим, які квіти зможуть вижити в умовах підвищеної вологості. Ми розповімо про п’ять ідеальних варіантів, що підходять для цієї мети.

Аспленіум або Костянець

Ця рослина є різновидом папороті, який вважається одним з найбільш підходящих варіантів для приміщень з високою вологістю. Якщо ви правильно розташуйте його по відношенню до світла, Костянець порадує вас бурхливим ростом і зробить вашу ванну кімнату живою і яскравою.

Алоказія

Алоказія любить вологий клімат і багато світла, тому у ванній кімнаті, куди ви хочете помістити цю рослину, має бути хороше природне освітлення. Однак, будьте обережні – не ставте рослину занадто близько до підвіконня, так як його листя схильне до сонячних опіків.

Диявольський плющ

Експерти сходяться на думці, що диявольський плющ або сіндапсус – це довговічна, легка у вирощуванні рослина, яка може виживати в різних місцях. Незважаючи на те, що вона не є великою любителькою підвищеної вологості, у ванній кімнаті такий плющ не загине. Більш того, він може виживати і в приміщеннях з поганим освітленням, а також з нерегулярним поливом.

Алоє вера

Хоча алоє і не потребує великої кількості вологи, ванна кімната буде для цієї рослини цілком комфортною домівкою. Розмістіть алоє ближче до вікна, так як яскраве світло – це обов’язкова умова для його успішного росту.

Калатея

Калатея – рослина, яка буде прекрасно відчувати себе у ванній кімнаті – вона дуже добре реагує на високу вологість і може задовольнятися непрямим світлом. Якщо ви хочете додати в інтер’єр ванної кімнати яскравий колір і елегантність, Калатея – це ідеальний спосіб домогтися бажаного!

Джерело

Дата публікації: 05.08.2019 img Поділитися