Немає нічого кращого, ніж теплий сімейний вечір перед телевізором? Традиція збиратися перед «блакитним» налічує десятки років. Змінюються лише вподобання глядачів та кількість наявних телеканалів. У світі існують сотні телеканалів, які позиціюють себе як сімейні. Але серед них є п’ять мовників, які однозначно заслуговують на увагу.
5. Піксель
Цей дійсно захопливий телеканал впевнено конкурує на українському телепросторі. Кожна його програма пропагує сімейні та духовні цінності, що вкрай важливо для ладу в родині. В ефірі знайдуться мультфільми як українського, так й іноземного виробництва.
Свого часу телеканал «Піксель» зробив революцію на сучасному телебаченні, запустивши навчальний проект «ТіВі Абетка». Його назвали “першим українським телебукварем”, тому телеканал зібрав довкола себе не лише дошкільнят, але і їхніх турботливих батьків. Бо головна мета каналу — дарувати гарний настрій та навчати чомусь новому. Але «ТіВі Абетка» стала єдиним власним проектом телеканалу. Переважну більшість контенту складають британські та французькі мультсеріали.
4. ПлюсПлюс
Цей пізнавальний телеканал відомий тим, що створює величезну кількість власних телевізійних проектів. В них часто беруть участь відомі актори, співаки та діячі мистецтва. Особливо юним глядачам подобаються «Казка з татом», «Корисні підказки», «Це наше і це твоє». Ці програми розповідають дітям про найважливіші речі у житті. За це програми також люблять дорослі, які бачать у подібних телепроектах користь для малечі.
Крім подібних проектів, телеканал ПлюсПлюс пропонує кращі хіти світової мультиплікації та програми виробництва 1+1 Media. Висока якість телепродукту та проста подача інформації робить канал кращим вибором серед українських мовників.
3. Viasat Nature
Від вітчизняних мовників плавно переходимо до іноземних. Viasat Nature, як видно з назви, показує програми про природу. Але це не означає, що вони не можуть бути пізнавальними. Навпаки, все подається максимально легко і цікаво. Тому навіть найменші глядачі будуть із захопленням слідкувати, наприклад, за життям диких тварин в Африці.
Та й сам телеканал не приховує, що передачі найкраще дивитися всією родиною. Це відповідає їхній місії — розповідати про те, як люди бережуть живу природу. І це добре, що подібні телеканали доступні для перегляду.
2. Nickelodeon
Однак, є ще більш захопливі телеканали. Цього разу повертаємося до мультиплікації. Канал Nickelodeon не втратив своєї атмосфери навіть через 40 років із моменту заснування. Його аудиторія з кожним роком лише зростає, а сам мовник утримує звання найпопулярнішого телеканалу для дітей та підлітків.
В першу чергу, це пов’язано із різноманіттям програм. В ефірі можна знайти практично все — хітові мультсеріали, розважальні проекти, а також комедійні серіали. Саме тому телеканал люблять дивитися мільйони глядачів в усіх куточках планети.
1. Discovery
Але якщо ми говоримо про телеканали для сімейного перегляду, не можна не згадати найвідоміший пізнавальний канал у світ. Саме Discovery започаткував напрямок науково-популярного ТБ. А з маленького загальнонаціонального мовника перетворився на справжнього гіганта.
З першого дня існування він довів, що наука не може бути нудною. Discovery пропонує унікальні програми — «Руйнівники міфів», «Top Gear», «Як влаштовано Всесвіт», «Головоломи» та багато інших. Яскраві та непередбачувані сюжети приковують до екранів як дорослих, так і дітей. За цю яскравість Discovery і посідає першу сходинку нашого топу.
Де можна дивитися телебачення для всієї родини
Найкращим способом перегляду сімейних телеканалів є інтернет-телебачення. Воно не потребує жодних кабелів чи контрактів, на відміну від традиційного ТБ. Тому підключити його достатньо просто.
Одним із найвідоміших операторів інтернет-телебачення в Україні є Divan.TV. Цей сервіс пропонує перегляд телеканалів для всієї родини у відмінній якості. Також є можливість керування ефіром — зупинка трансляції, перемотка та перегляд спочатку.
Кожен зі згаданих у топі телеканалів можна дивитися будь-де та будь-коли на Smart TV, мобільних пристроях та комп’ютерах. Достатньо лише мати доступ до Інтернету.