1. Багато світла. Помідори треба садити там, де вони отримають багато сонячного світла.
2. Правильний полив. Для найкращого ефекту полив повинен бути не частий, але рясний. І перестаратися теж погано – надлишок вологи призведе до того, що помідори стануть більш водянистими, а значить, і менш солодкими. Поливати помідори радять тільки відстояною водою, бажано навіть прогрітою до 24 °С. Дуже добре при відстоюванні води додати трохи гною, компосту або зеленої трав’яної маси (бур’янів).
3. «Хитрий» графік підживлення. Вносити азотні добрива треба на ранній стадії, а потім слід зробити перерву, поки не утвориться зав’язь. Справа в тому, що надлишок азоту призводить до уповільнення цього процесу. А от коли зав’язь уже сформується, добрива підуть тільки на користь.
4. Йод. У воду для поливання можна додати по 4 краплі йоду на відро. Це допоможе помідорам стати більшими і дозріти трохи раніше.
5. Сіль і попіл. Для «цукристості» досвідчені дачники рекомендують у період повного плодоношення (коли зав’язь з’явиться на всьому кущі) підгодувати рослини розчином кухонної солі й попелу (1 ст. ложка солі і 1 скл. попелу на 10 л води). Вносити по 0.5 л розчину під кожен кущ. В Італії взагалі провели вдалий експеримент: поливали помідори розведеною морською водою, що зробило їх помітно смачнішими!