правила життя

Япроживаю кожен день, як останній, і як найкращий, і як єдиний: п’ять правил, які змінили все

Рак не зламав її, а змусив усвідомити головне: кого відпустити, що більше не терпіти і чому себе треба ставити на перше місце.

До діагнозу РАК я жила так, наче попереду вічність. Зараз, після лікування, кожен день – як останній. І знаєш, що? Я не збожеволіла, але я усвідомила. Це найкраще, що зі мною траплялося, з психологом з 27 річною практикою.

П’ять правил, що змінили все

Раніше я могла терпіти дискомфорт побутовий. Спати місяцями у наметі. Митися з пляшки на моїх виїзних семінарах. У мене їх за плечима 37 ШТУК! І гордо називати це “я невибаглива”. Рак вилікував мене від цієї дурної гордості.

Правило №1: Жодної хвилини на дискомфорт

Життя надто коротке, щоб терпіти відсутність матраца. Буквально. Кожному з нас не хочеться тренуватися. Робота. Втома. Меркурій у ретрограді. Ну, коротше ви розумієте… Я знайшла причину ЗАВЖДИ тренуватися, і вона називається хіміотерапія.

Правило №2: Тренування – це святиня, тіло – це храм, вартий уваги

Нехай весь світ зачекає. Робота зачекає. Меркурій тим паче… Немає виправдань бути енергійною.

Правило №3: Зі мною поряд лише ті, хто підтримує та не нервує

Є люди, які за слова “рак” починають дивитися на тебе як на некролог. Говорити тихо, зітхати. Надсилати статті “а ви пробували сік селери?” (задовбали, реально).

Я таких людей чемно… відпустила. Не тому, що я зла. А тому, що зі мною залишилися за 4 роки лікування, тільки СВОЇ.

Правило №4: Мені начхати, що про мене говорять

Знаєш, що кумедно? Поки я була “нормальною та здоровою” я переживала, що про мене думають колеги, сусіди, незнайома жінка у ліфті. Потім настав діагноз. І всі ці люди якось різко перестали мати значення.

Мою думку про себе я ціную більше, ніж чужу. Це не зарозумілість. Це гігієна.

Правило №5: Я першому місці

Раніше на першому місці стояли: дедлайн, клієнти психолога, чужі очікування, “а раптом образяться”. Нині на першому місці: моє здоров’я, мої смисли, мої потреби. І ніхто не помер від того, що я поставила себе перше МІСЦЕ. Натомість я вижила. У прямому сенсі. Не з егоїзму, з ГІРКОГО ДОСВІДУ.

Ти здорова, і це вже свято. Просто ти ще про це не знаєш. Я дізналася інакше. Але тепер я проживаю кожен день як останній. І як перший. І як найкращий…

Радимо також прочитати:

  • “Не розчиняйся в чоловікові”: правила, які змінять життя кожної жінки на краще
  • Десять порад, які я би дала собі в юності

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook