пісне печиво

Пісне пісочне печиво без масла та яєць (на воді та олії)

Рецепт простого і смачного пісочного печива без яєць, молока та масла. Легко та швидко готувати.

Це легке, швидке і смачне пісочне печиво, яке можна приготувати без яєць, молока і масла. Ідеальне для тих, хто хоче зробити смачну та бюджетну випічку. Таке печиво виходить ніжним, крихким і чудово підходить для святкового столу.

Пісне печиво

  • 440 г борошна, 2 ч. л. розпушувача, дрібка солі, ванілін, 120 мл води (можна замінити апельсиновим соком), 120 мл рафінованої олії, 100 г цукру.

Змішати борошно, розпушувач, сіль і ванілін. Додати воду, олію і цукор, замісити м’яке еластичне тісто. Загорнути тісто в харчову плівку та поставити в холодильник на 30 хвилин. Розкачати тісто в пласт товщиною 5-7 мм. Вирізати печиво за допомогою формочок і посипати цукром з корицею. Випікати при температурі 180 градусів 10 хвилин до зарум’янення.

Рецепт і фото Магдалини Шершун

Радимо також приготувати:

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook