7 перевірених рецептів для очищення кишківника

Після свят добре було б очистити кишечник. Ось кілька перевірених народних засобів! Скористайтеся!

В кишківнику накопичуються шлаки та інші продукти переробки організму. Вони виділяють токсини та шкідливі речовини, які отруюють організм. Для того, щоб мати міцне здоров’я, потрібно час до часу очищувати кишківник від непотрібних накопичень.

1. Суміш круп

Візьміть рис й овес в рівних пропорціях та зваріть кашу. На склянку суміші круп – 2,5 склянки води. Для очищення потрібно снідати щодня такою кашею без домішок масла та цукру. Вона не тільки очистить кишківник, але й загоїть пошкоджену слизову оболонку.

2. Буряк

Бурякова макуха відмінно очищує кишківник. Для приготування потрібно очистити, помити та натерти на тертці з маленькими отворами овоч. Вичавити ввесь сік та скачати кульки один сантиметр в діаметрі. Застосовувати за 30 хвилин до їжі проковтуючи макуху не розжовуючи. Такий засіб може зберігатися у холодильнику протягом трьох діб.

3. Проросла пшениця та мед

Подрібніть склянку пророслої пшениці та змішайте зі 100 мл морквяного соку або 2 столовими ложками натурального меду. За бажанням можна додавати зелень: петрушку, кінзу, м’яту, кріп чи мелісу. Такий засіб очищує кишківник від шлаків та підвищує імунітет.

4. Яблука

Яблука містять у своєму складі пектин, таніни, клітковину, вітаміни та мікроелементи. Ці корисні речовини очищують кишківник від важких металів, шлаків, покращують перетравлення їжі та підвищують імунітет. При хронічних закрепах потрібно щоранку вживати пюре з яблук та сирої капусти. Таке поєднання значно покращить процес дефекації.

5. Трав’яний збір для очищення кишківника, печінки та крові

Змішайте порівну висушені та подрібнені кропиву, оман, жостер, цмин піщаний, льон, звіробій, шипшину, хвощ та деревій. Залийте склянкою окропу одну столову ложку суміші та кип’ятіть 25 хвилин на водяній бані. Після, залиште на 45 хвилин настоятися, процідіть та додайте чистої води до початкового об’єму.

Приймайте по 1/3 склянки перед їжею двічі на день. Курс лікування від 3 до 6 місяців.

6. Суміш борошна і сметани

Суміш борошна та сметани ретельно очищує кишківник та зберігає нормальну мікрофлору. Під час процедури потрібно випивати не менше 2 літрів води на добу. Також сметану можна замінити на улюблений кисломолочний продукт.

1-й тиждень: 1 д. л. борошна та 100 грамів сметани.

2-й тиждень: 2 д. л. борошна та 100 грамів сметани.

3-й тиждень: 3 д. л. борошна та 100 грамів сметани.

7. Відвар

Змішайте подрібнені плоди ялівцю 50 грамів, корінь цикорію 50 грамів, корінь дягелю 50 грамів, трави полину 50 грамів та шавлію 75 грамів. Залийте одну столову ложку суміші склянкою окропу та варіть 15 хвилин.

Застосовуйте за годину до їжі склянку відвару тричі на день. Курс лікування 12 днів.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook