Сім'я Секрет успіху

6 жіночих “штучок”, яких не люблять чоловіки

Побутує думка, що справжнього чоловіка можна впізнати за алергією до подій чи речей, якими …захоплюється його половина.

Чоловік вигадав зброю і полювання, а жінка носить хутра. Чоловік вигадав живопис, а жінка – косметику. Чоловік вигадав мову, а жінка навчилася пліткувати. Він навчився орати нивку, а вона – готувати і сидіти на дієті. Мужчина відкрив дружбу і придумав кохання, жінка відкрила кохання і придумала шлюб. Можна продовжувати, але навіщо?

БЕЗЛАД У ВАННІЙ
Пемза, ароматичні суміші, скраб для обличчя, скраб для тіла і скраб для …ніг із запахом м’яти… Перераховувати усе те, від чого жінки втрачають глузд у ванній, можна до нескінченності. Чоловіки у цьому аскети: у них на поличці зубна паста і шматок мила.

ШОПІНГ
Не можна сказати, що чоловіки зовсім не люблять снувати магазинами. Деякі речі (наприклад, вудилища та гетри для футболу) вони купують самі. Але чого не може стерпіти жоден нормальний чоловік, то це безцільного ходіння супермаркетом (базаром), коли вона приміряє абсолютно все у кожній секції, постійно запитуючи: “А чи не надто товста у мене попа?”.

РОЗМОВА ПРО СТОСУНКИ
Треба чи не треба, але жінки дуже люблять побалакати про те, “як розвиваються наші стосунки”. Самі ці розмови не такі вже й страшні, але річ у тому, що жіночки чомусь знаходять найнайневдаліший момент: відразу після чи до сексу, або коли Валик Белькевич пасує на Реброва і пішло-поїхало…

НЕ ПЛАЧ, КРАСУНЕЧКО
Мужчини не плачуть, вони засмучуються. Жінки частенько “пускають сльозу”, щоб з нею “випустити пару”. Жіночий плач у більшості чоловіків формує почуття провини, і вони ладні стрибнути у вогонь, аби тільки не бачити мокрих облич.

СІМЕЙНІ ЗБІГАЙЛІВКИ
Це не так уже й кепсько, коли збирається уся ваша родина, але, на жаль, ніхто не звільняв вас від спілкування з представниками її фамільного дерева. Зайдіть на будь-який сайт – анекдоти про зятя й тещу займають там не останнє місце, поступаючись хіба Чапаєву і тупим блондинкам…

КВІТИ І ШОКОЛАД
Чоловіки люблять штибні речі – наприклад, великий телик із плоским екраном. Жінки вважають, що найкращий доказ вашого кохання – це плитки шоколаду і пучок рослинності.

Не нам вам пояснювати, що стосунки між чоловіками і жінками можна визначити як “любов-ненависть”. Жіночі звички будь-якого нормального чоловіка здатні довести до сказу за дві секунди, але не судіть цих бестій так суворо. Якщо ваша люба не б`ється головою об стіну, дивлячись на гарненьких учасників “бойз-бендів”, і не запалює свічки, щоб “очистити карму” у вашій квартирі, то …варто бути поблажливішим.

Дата публікації: 20.08.2018 img Поділитися