Сім'я Стосунки

6 жіночих штучок, які змусять чоловіка постійно про тебе думати

Як змусити його думати про тебе цілий день? Відповідь на це питання хоче знати кожна жінка, у якої є на прикметі чоловік. Адже це найпотужніше, що ти можеш зробити, коли ви не поруч. Коли чоловік не перестаючи думає про тебе, він закохується в тебе. Це той ще трюк, але він цілком здійснимий якщо знати кілька секретів.

Цікався тим, що він розповідає

Умій слухати. Хороша розмова – це не знати, що цікавого йому розповісти. Це знати, як уважно слухати і задавати періодично питання.

Коли чоловік бачить, що тобі цікаво те, що він розповідає, його хобі і друзі, він зрозуміє, що тобі цікаве його життя, він захоче розкрити тобі себе більше. Люди в цілому люблять говорити про себе, особливо, якщо знаходиться уважний слухач.

Про себе краще не говорити багато. До того ж, так ти зможеш зберегти більше загадковості і спонукати його вразити тебе і зацікавити ще більше.

Фліртуй з ним

Це ніколи не зашкодить. Фліртуй словами, тілом, жестами. Цілуй його в щоку і дозволь йому захотіти більшого. Пиши йому, що ти думаєш про нього, але не розповідай про те, де ти і що робиш. Нехай він здогадується.

Грій інтерес періодичними селфі на межі відвертості, щоб завести його уяву і підготувати його до більшого. Роби те, що тобі здається правильним, і не роби того, що тобі не комфортно.

Застав його відчути себе бажаним

Це схоже на флірт, але щось трохи більше. Акцент на тому, щоб дозволити йому знати, що ти хочеш його, опиши свої почуття, дозволь йому додумати інше.

Всі ми хочемо знати, що ми бажані, особливо це стосується чоловіків. Якщо ти даси йому знати, що думаєш про нього, що він може завести тебе, пів справи вже зроблено.

Продовжуй слати йому сеkсуальні нагадування

Чоловіки – візуальні створіння. І найкращий спосіб змусити його сумувати за тобою – це продовжувати нагадувати про те, наскільки ти сеkсуальна. Але не перестарайся. Не закидай його десятками фотографій за раз. Йому стане ніяково. Будь скромнішою. Просто подражни його. Дай йому досить, щоб він не забував про тебе, але щоб хотів більше.

Насолоджуйся собою

Немає нічого більш привабливою, ніж жінка, яка вміє радіти життю. Ти можеш написати йому або надіслати своє фото у ванній, як ти розслабляєшся, або з концерту, де ти відриваєшся з друзями.

Суть в тому, щоб показати, що ти кайфуєш від життя з ним або без нього. Тоді він точно не зможе перестати думати про тебе, бо буде гадати, що ти робиш і з ким.

Будь авантюрною

Не бійся показати свою сміливу сторону. Зроби щось божевільне, покажи йому, наскільки ти безстрашна і неймовірна. І ти відразу підкориш його серце! Чоловіків тягне до жінок, які вільні духом, які не бояться просити, чого хочуть, і боротися за це. Такі надихають. І він буде сумувати за кожною хвилиною, проведеною з тобою.

 

Дата публікації: 29.07.2020 img Поділитися