5 причин, чому одні жінки 60+ мають гарний вигляд, а інші перетворюються в бабусь

Звертали увагу на те, що багато жінок в певному віці стають іншими, запускають себе і одягаються в квітчасті халати?

Переступивши 60-річний рубіж, вони як то «здуваються», перетворюються в справжніх «бабусь» з відповідними інтересами та способом життя.

Ось причини:

1. Тип старіння і неправильний догляд.

У кожної жінки свій тип старіння. Але рідко хто надає цьому особливого значення, вважаючи, що достатньо просто доглядати за собою. Тоді як саме від типу залежить, які проблеми нас чекають з віком і профілактиці яких вікових змін потрібно заздалегідь приділяти увагу.

Втомлений тип. Найбільш важко піддаються корекції. Зниження тонусу тканин – різкі носогубні складки, опущене верхню повіку і куточки рота, від яких особа виглядає сумним і стомленим

М’язовий. Вікові зміни при такому старінні найменш виражені, а шкіра залишається гладкою навіть в похилому віці. Як правило, цей тип властивий азіаткам.

Деформаційний. Дуже неприємний, коли пливе все обличчя і відразу: з’являються мішки під очима, брилі, складки на шиї і друге підборіддя. Єдиний плюс, шкіра, як правило щільна, тому зморшки рідко бувають вираженими.

2. Проблеми зі здоров’ям і зубами.

Реальність така, що наше покоління не привчене до профілактики захворювань. Ми біжимо до лікаря, коли вже все сталося. І тут вже не до зовнішнього вигляду, аби здоров’я зберегти.

Це стосується і зубів – однієї з найболючіших тем. Захмарно дорого, при цьому ще, часто, неякісно. Проте, то, як ми виглядаємо багато в чому залежить саме від стану порожнини рота і кількості зубів. Будь-який косметолог підтвердить.

3. Стиль життя.

Вікові дами нерідко відмовляються від занять спортом, списуючи на відсутність грошей на спортзал. Це лише відмовки і гроші тут ні до чого. Так, в компанії однодумців і займатися веселіше і ефект помітніше. Але навіть щоденних піших прогулянок вже досить, щоб підтримувати себе у формі, а, значить, і виглядати молодше. Головне – захотіти.

4. Спосіб мислення.

Багато жінок, вийшовши на пенсію, відсувають себе на другий план, з головою занурюються в улюблену дачу і не менш улюблених онуків. Пропадає інтерес до нових знань, розваг, до нарядів, в кінці кінців. І ось вже згаслий погляд і зайву вагу.

Що ще так сильно старить, перетворюючи нас в «бабусь», а то й зайву вагу? А якщо згадати, що з кожним роком з ним боротися стає все важче, сумна картинка виходить.

5. Неактуальний одяг.

Це зовсім не означає, що потрібно кидатися в крайності. Ідеальний варіант – власний стиль, який відповідає віку і типу фігури. Молодитися і виглядати молодо зовсім не одне і те ж.

Виглядати модно можна в будь-якому віці.

Стилісти настійно рекомендують відмовитися від безформних нарядів «веселеньких» забарвлень на користь м’яких силуетів і світлих відтінків, які освіжають колір обличчя.

В іншому випадку, ризик виглядати на кілька років старше за своїх ровесниць істотно зростає. Це стосується і стрижок, і кольору волосся, і … оправи для окулярів, в тому числі.

Жінка в будь-якому віці може залишатися привабливою і не виглядати «бабусею», досить просто пам’ятати, що усміхнена, позитивно налаштована людина, у якої завжди знайдеться час для себе, своїх інтересів, старіє набагато повільніше.

За матеріалами: Книга рецептів молодості

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook