Здоров'я та краса Сам собі лікар

5 проблем зі здоров’ям, які викликає ходіння без шапки

Ходіння взимку на вулиці без шапки може мати найдраматичніші наслідки для організму. Лікарі назвали кілька проблем зі здоров’ям, які підстерігають тих, хто ігнорує теплі шапки.

Проблема зі здоров’ям: отит. Поєднання холодного вітру і ходіння без шапки може дати сумний результат – запалення середнього і зовнішнього вуха, отит. У вухах можуть виникати фурункули, що призводять до сильного болю і нагноєння.

Проблема зі здоров’ям: запалення лицьового і потиличного нерва. Ці неврити, здатні розвинутися через переохолодження – справжні пекельні муки. Запалення нервів супроводжується пульсуючим болем, який не дозволяє ні спати, ні їсти. При цьому лікування може і не допомогти, або виявитися дуже довгим.

Проблема зі здоров’ям: гайморит. Якщо після ходіння без шапки вас наздогнав отит, стережіться – інфекція може перейти і на інші органи голови в силу близького розташування. Можуть постраждати мигдалини, і тоді розвинеться ангіна. Якщо виникне запалення придаткових пазух носа, можуть з’явитися гайморит і фронтит.

Проблема зі здоров’ям: стенокардія. Переохолодження голови може привести до спазму судин внутрішніх органів і спровокувати напад стенокардії або астми. Не ходіть без шапки в холод!

Проблема зі здоров’ям: облисіння. Переохолодження голови погано впливає на стан судин, що живлять цибулини волосся. Як результат, харчування волосяних фолікул порушується, волосся стає більш тонким і пористим, починає випадати.

Дата публікації: 26.02.2019 img Поділитися