велосипеда BMX

5 особливостей велосипедів BMX

Перш ніж купити велосипед BMX, необхідно дізнатися докладніше, чим він відрізняється від інших байків і за якими критеріями необхідно вибирати цей вид транспорту.

Серед безлічі велосипедів, які призначені для виконання трюків, одним із найбільш популярних вважається BMX. Він з’явився наприкінці 60-х років минулого століття як тренувальна модель для мотогонщиків-початківців. Згодом «макет» мотоцикла не тільки виріс в окремий вид велосипедів, а й став предметом культу для багатьох райдерів. Перш ніж купити велосипед BMX, необхідно дізнатися докладніше, чим він відрізняється від інших байків і за якими критеріями необхідно вибирати цей вид транспорту.

Відмінні риси BMX

Байк для виконання трюків даного типу можна дізнатися за такими ознаками:

  • трансмісія з однією швидкістю;
  • маленьке сідло;
  • діаметр коліс трохи більше ніж 20 дюймів;
  • укріплене кермо, рама та вилка;
  • на жорсткій вилці відсутні амортизатори.

Така конструкція забезпечує для райдерів велику кількість переваг. Висока міцність основних компонентів байка дозволяє виконувати найскладніші трюки з максимальним навантаженням на кермо, раму та вилку без ризику пошкодити транспорт. Такі велосипеди відрізняються високою маневровістю для різних обертань та різких змін напряму.

Критерії вибору велосипеда BMX

Одними з найважливіших моментів, на які необхідно звертати увагу перед покупкою байка, будуть:

  • співвідношення висоти рами та росту райдера;
  • матеріал комплектуючих деталей, від якого залежить міцність всієї конструкції;
  • габарити рульової склянки та кут її нахилу (близько 75°), які впливають на можливість виконувати складні трюки;
  • цілісність конструкції, що визначає загальну міцність велосипеда.

Щодо висоти рами, її вибір також залежить від типу трюків, які збирається виконувати бейміксер. Якщо він віддає перевагу фішкам, під час кручення яких необхідно прибирати ноги з педалей – слід вибрати байк з низькою рамою. Для стрибків та затяжних польотів – з високою.

Важливу роль відіграє бренд, під яким випускається транспорт. Віддавайте перевагу виробникам, які спеціалізуються на випуску трюкових моделей та можуть запропонувати зручний та надійний великий.

Широкий вибір BMX та інших велосипедів ви знайдете в інтернет-магазині Veloplaneta, де зможете замовити якісний байк за приємною ціною.

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook