5 ідей для оформлення новорічних подарунків

Пропонуємо кілька цікавих ідей для оформлення новорічних подарунків. Обов’язково збережіть собі!

Невдовзі розпочнуться новорічно-різдвяні свята. У декого виникають труднощі не лише з вибором подарунків, а й з варіантами, як їх оформити: гарно та по-особливому водночас. Вихід – простий: зробити все своїми руками.

Клей і блискітки

Зробити просто: потрібен лише вже запакований подарунок, клей або двосторонній скотч і блискітки розсипом – просто і доступно. Як бонус – безліч варіантів прикрасити будь-яке пакування. Та й не тільки його – в процесі важко зупинитися і не додати блиску чомусь ще. 

Новорічна пошта

Посилка від Миколая чи навіть Санта Клауса – хіба не про це мріє кожна дитина? Справжня, як у фільмах про Новий рік. Треба просто взяти різноманітні марки, гарно і тематично підписати та обв’язати червоно-білою стрічкою.

Фотографії тих, кому призначені подарунки

Найпростіше рішення – просто роздрукувати фото та наклеїти їх на коробку. Виглядає стильно. Отримати подібне буде приємно тій людині, якій адресовано подарунок. Крім того, легко зрозуміти, кому саме його вручати

Вишивка на папері

Якщо ви хочете зробити щось дуже незвичайне, можете спробувати вишити прямо на папері прикрасу або побажання. Папір – піддатливий матеріал і це буде доволі просто. А якщо у вас є швейна машинка, то зробити це буде ще легше.

Гігантська цукерка

Ідея підійде, якщо потрібно запакувати великий подарунок. Його можна перетворити на цукерку за допомогою рулону гофрованого паперу та стрічок. Просто загорніть ваш подарунок, лишаючи достатньо паперу з боків, та зав’яжіть стрічками «хвостики». Великий плюс такого пакування в тому, що воно підходить і для маленьких подарунків, і для великих, і для круглих, і для квадратних.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook