Сім'я Стосунки

Ось основні ознаки інфантильного чоловіка…

Багато жінок останнім часом скаржаться на надмірну кількість інфантильних чоловіків. Слово «інфант» перекладається, як «принц» або «дитина». Це дуже влучно позначає дві основні риси інфантильного чоловіка, який вважає себе подарунком для будь-якої жінки та поводиться як розбещена дитина.

Як розпізнати інфантильного чоловіка?

Під час знайомства всі намагаються показати себе з кращого боку, тому розпізнати інфантильного чоловіка може виявитися непросто. Але психологи стверджують, що деякі ознаки все ж можуть видати небажані риси характеру й допоможуть уникнути розчарувань в майбутньому.

1. Яскравий егоцентризм

Йому байдужі чиїсь переживання, він ніколи не подивиться на проблему з вашого боку. Він не здатен полюбити, тому що в його житті вже є головна любов – він сам, тому весь світ повинен обертатися лише довкола його бажань чи потреб. Він ніколи не піклуватиметься ні про кого, окрім себе.

2. Мамин синочок

Всі люди люблять своїх мам, але тут любов переходить через усі межі. Часто, такі чоловіки зростають в неповних сім’ях або з авторитарною мамою. Мамине здоров’я та добробут завжди на першому місці, її досвід та знання перевищують академічні відомості. Заради її схвалення зразковий хлопчик пожертвує навіть власними інтересами, і власною сім’єю.

3. Непристосованість в побуті

Однією з ознак зрілої особистості, є вміння справлятися з побутовими проблемами. Якщо чоловік не звертає уваги на свій зовнішній вигляд й чистоту свого помешкання, то, швидше за все, він застряг в образі безтурботного підлітка. Такі партнери чекають від жінки, щоб вона взяла на себе вирішення всіх побутових та поточних проблем, поки він проводитиме час за розвагами.

4. Перекладання відповідальності

Все довкола винні. Його оточують «нікчемні особистості», які тільки й чекають, нагоди «поставити підніжку». Він постійно змінює місце роботи, але лише тому, що до нього чіпляються, йому заздрять й ненавидять. Начальник бездарний, колишня дружина вимагає аліменти, тому що їй лише гроші потрібні, й взагалі, всі жінки корисливі.

5. Байдужість до кар’єри

Такий чоловік виявляє байдужість до матеріальних цінностей, його влаштовує мінімальна зарплата, він біжить від усього, що має відношення до роботи й відповідальності. Часто у нього немає постійної роботи або перебивається випадковими заробітками. Довкола надто багато цікавого, щоб витрачати свій час на офісні будні, зрештою, завжди є батьки, які нагодують. І він зовсім не проти, щоб знайшлася чудова жінка, яка візьме на себе всі турботи про нього, звісно, «тимчасово».

6. Невміння поводитися з грошима

Він може спустити всю зарплату за кілька днів або взяти величезний кредит на миттєву примху. Комунальні послуги – це ж так нудно! Завжди можна зайняти грошей, а віддати їх колись згодом. І навіть те, що він винен всім підряд не спонукає його взятися за розум.

7. Підліткові захоплення

Коли хлопчаки проводять час за коміксами, комп’ютерними іграшками, аніме, це не викликає подиву. Але, коли дорослі чоловіки весь свій вільний час проводять за подібними заняттями, то це причина замислитися: яке спільне життя вас може чекати?

8. Не терпить критики

На будь-які зауваження на свою адресу він реагує однаково – ображається, замикається в собі і йде. На будь-який термін та в будь-якому напрямку – до друзів, мами чи іншої жінки.

9. Не переносить біль

Ця доросла особа не може стійко переносити будь-який дискомфорт, і як маленька дитина очікує підвищеної уваги до себе. Вимагає, щоб довкола бігали навшпиньках, якщо раптом у його світлості злегка підвищилася температура. Вирішувати лише вам, чи зможете ви так жити все життя.

Чоловіки, на яких не варто витрачати свій час

10. Вічний суперник

Він серйозно ображається на дружину, за те, що вона приділяє більше уваги дітям. Може з’їсти те, що було приготовлено для дітей або хворого члена сім’ї. Вимагає до себе особливого ставлення й бореться за перше місце в сім’ї.

11. Фантазер

У нього ідеї б’ють фонтаном! Такий чоловік краще за всіх уміє зачарувати будь-яку жінку, заробити купу грошей, побудувати запаморочливу кар’єру й знає всіх людей, які просто побіжать до нього на допомогу! На словах. А на ділі все виглядає зовсім по-іншому. Але, нічого, завтра він щось вигадає.

12. Одягнений, як підліток

Одяг є відображенням нашого внутрішнього стану. Вічний хлопчик – на обличчі ні зморшки, на ногах кеди, шапка біні й жодної серйозної думки в погляді. Вам це подобається – тоді, вперед!

13. Ненавидить планувати

Такі чоловіки не можуть жити за правилами й не вміють розподіляти свій час. Інфант рідко тримає слово й майже ніколи не виконує обіцянки. А розмови про майбутнє викликають в нього бажання втекти якомога далі. На нього неможливо розраховувати й в сімейному житті не буде жодних гарантій.

Джерело

Дата публікації: 24.11.2020 img Поділитися