руки

Щасливі тримаються за руки: десять звичок щасливих пар

Дотримуйтеся цих простих рекомендацій, щоб магія любові між вами і вашим партнером не зникала ніколи. Ви будете щасливі, навіть якщо вашому шлюбу 10, 20, 30 і навіть 50 років!

Всесвітньо відомий психіатр і автор кількох бестселерів, активний блогер Марк Голстон виокремив десять звичок щасливих пар. Прочитайте і по-новому погляньте на стосунки зі своїм партнером.

Звички щасливих пар дуже відрізняються від звичок нещасливих. Але що ж таке звичка? Це певний шаблон поведінки, який ви виконуєте автоматично, і підтримка якого не вимагає від вас особливих зусиль. Щоб будь-яка поведінка стала звичкою, її потрібно повторювати не менше 21 день і, якщо ви візьмете на озброєння моделі поведінки, описані в цій статті, вони неодмінно зроблять ваші особисті стосунки куди здоровішими і щасливішими. І пам’ятайте – якщо у вас не вийде цього зробити з першого разу – не впадайте у відчай. Просто вибачтеся перед своїм партнером, і продовжуйте працювати над засвоєнням корисних звичок.

Намагайтеся разом лягати спати

Згадайте початок ваших стосунків, коли ви не могли дочекатися того моменту, аби опинитися разом в одному ліжку, щоб нарешті кохатися. Щасливі пари протистоять спокусі лягати спати в різний час. Вони засинають одночасно, навіть якщо потім один з партнерів тихенько встає, аби продовжити займатися своїми справами.

Майте спільні інтереси

Після того, як бурхлива пожежа пристрасті згасне, багато пар виявляють, що у них, взагалі-то, не так вже й багато спільного. Однак не варто применшувати важливість того, чим ви можете займатися (і насолоджуватися) разом. І навіть якщо у вас не так багато спільних інтересів, ви цілком можете знайти щось, що буде подобатися вам обом (якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою парою). І не забувайте про власні інтереси і захоплення – так ви не тільки станете цікавішими для вашого партнера, але і будете менш залежними від нього.

Щасливі тримаються за руки

Коли щаслива пара кудись йде, з ними не буває такого, щоб один з партнерів йшов позаду іншого або біг попереду. Вони йдуть, тримаючись за руки. Вони знають, що бажання бути поруч один з одним куди важливіше прагнення прийти кудись першим.

Довіряйте одне одному

Якщо ви посварились або посваритеся, знайте – щасливі пари тому і щасливі, що готові довіряти одне одному і пробачати.

Намагайтеся більше думати про те, що ваш партнер робить правильно, і менше – про те, що він робить не так

Якщо ви будете вишукувати у своєму партнерові одні лише недоліки, можете мені повірити, ви знайдете їх вдосталь. Але точно так само ви зможете знайти в ньому і хороше. Все залежить від того, що саме ви шукаєте. Щасливі пари налаштовуються на позитив.

Обіймайтеся

У нашої шкіри є пам’ять на “хороші дотики” (любов), “погані дотики” (насильство) і “відсутність дотиків” (нехтування). І коли ви вітаєтеся або прощаєтеся зі своєю половинкою, супроводжуючи це обіймами, ви буквально потрапляєте в “хороші дотики”. Це допоможе вам перенести будь-які негаразди.

Говоріть одне одному “я кохаю тебе” і “гарного дня” щоранку

Це чудовий спосіб зарядитися з самого ранку хорошим зарядом терпимості і гарного настрою.

Щовечора бажайте одне одному доброї ночі

Це говорить вашому партнерові про те, що неважливо, наскільки ви ображені на нього або на неї, вам все одно важливі ваші відносини, і ви хочете їх продовжувати. Це говорить про те, що те, що між вами відбувається, куди більше і важливіше, ніж один-єдиний неприємний інцидент.

Не забувайте питати, як справи

Не забувайте час від часу дзвонити вашому партнерові додому або на роботу, щоб дізнатися, як минає його день. Це чудовий спосіб заздалегідь дізнатися, чого ж ви чекали від нього або від неї, коли ви зустрінетеся ввечері. Наприклад, якщо день вашого партнера був просто жахливий, навряд чи можна очікувати від нього щирої радості вашому безхмарному дню.

Радійте тому, що вас бачать разом

Щасливі пари не соромляться показатися людям разом, вони насолоджуються тим, що їх бачать під час будь-яких емоційних контактів: дотик до руки або плеча, пристрасний поцілунок. І вони зовсім не намагаються епатувати цим людей, які їх оточують – вони просто хочуть показати, що належать одне одному, і задоволені цим.

 

 

 

 

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook