Здоров'я та краса Краса

15 правил догляду за шкірою навколо очей

Шкіра навколо очей практично не має м’язів і сальних залоз. Тому перші ознаки старіння жінок стають помітними саме там. А для того, щоб природна пружність і еластичність шкіри якомога довше не зникала, слід знати основні правила догляду за шкірою навколо очей.

Основні правила догляду:

1. Ніколи не лягайте спати, залишивши на повіках туш і тіні. Наскільки втомленою ви б не були, знаходьте 2 хвилини на зняття макіяжу з очей. Адже ніч — це аж 6-9 годин, і протягом цього часу шкіра навколо очей має дихати і відпочивати.

2. Очищаючи шкіру навколо очей від туші і тіней, не потрібно занадто грубо терти і розтягувати її, намагаючись позбутися від косметики. Якщо засіб для зняття макіяжу, яким ви користуєтеся, не задовільняє ваші очікування, то просто замініть його.

3. Видаляти макіяж потрібно виключно (і це дуже важливо!) по масажних лініях. Того ж правила слід дотримуватися і при нанесенні будь-яких засобів для догляду за шкірою навколо очей. Тільки легкими рухами від зовнішніх куточків очей до перенісся за годинниковою стрілкою.

4. Не користуйтеся сумнівної якості косметикою і засобами для догляду за шкірою навколо очей. Гарна косметика — це не обов’язково дорогі засоби, але це завжди засоби з діючими сертифікатами якості.

5. Для того щоб поліпшити кровообіг, самостійно проводьте регулярно масаж шкіри навколо очей. Просто легенько поплескуйте подушечками пальців навколо очей, робіть це протягом хвилини щодня перед сном, наприклад, або після нанесення крему вранці.

6. Пам’ятайте, що наносити крем, гель або сироватку потрібно не менше ніж за 30-40 хвилин перед виходом з дому.

7. Не нехтуйте масками для догляду за шкірою навколо очей. Їх можна придбати в магазинах косметики і аптеках або готувати самостійно в домашніх умовах.

8. Під час нанесення маски і часу її дії, обмежте себе в рухах, спілкуванні і емоціях. Найкраще просто полежіть, розслабившись, хвилин 15, послухайте спокійну музику.

9. Захищайте шкіру навколо очей від шкідливого впливу сонця. Це можна робити, наносячи крем з захистом від ультрафіолету або просто одягаючи сонцезахисні окуляри.

10. Спіть правильно! Як не дивно, мало хто замислюється про те, що, підкладаючи долоні під щоку під час сну, жінка шкодить своїй шкірі. Адже шкіра навколо очей під тиском рук може розтягуватися або, навпаки, зморщуватися.

11. Не допускайте хронічних «недосипів» і не спіть на занадто пишних і високих подушках.

12. Якщо у вас є така шкідлива звичка, як терти очі, наприклад, після пробудження або під час роботи за комп’ютером, то позбудьтеся від неї негайно.

13. Робіть перерви в роботі перед монітором, щоб ваші очі відпочивали. Адже якщо цього не робити, то може постраждати не тільки шкіра навколо очей, але і зір.

14. Не наносьте на шкіру навколо очей «все підряд». Пам’ятайте, що крем для тих, кому 25 років, буде значно відрізнятися за складом від крему, призначеного для жінок після 50. І якщо в 20 років досить просто зволожувати шкіру навколо очей, то в 45 її потрібно ще й захищати.

15. Консультуйтесь з фахівцями з догляду за шкірою навколо очей. Адже саме хороший косметолог може підібрати такі засоби, які підійдуть саме вашому типу шкіри.

І пам’ятайте, щоб запобігти ранній появі зморшок навколо очей і «розгладити» вже наявні, потрібно дотримуватися правил догляду за шкірою навколо очей не час від часу, а постійно і регулярно.

Джерело

Дата публікації: 16.04.2019 img Поділитися