Життєві історії Сім'я

15 кращих цитат Маргарет Тетчер

Ось найкращі цитати “Залізної леді”.

«Залізна леді», прем’єр-міністр Великобританії – це ціла епоха в правлінні не тільки однієї країни, але й цілої Європи. За 11 років правління Маргарет Тетчер економіка Англії зросла в три рази, провелися політичні реформи, модернізація. Великобританія стала однією з провідних країн Європи і світу.

Ось 15 кращих цитат цієї великої жінки:

1) 90% наших турбот стосується того, що ніколи не станеться.

2) Я дуже терпелива, за умови, що врешті-решт буде по-моєму!

3) Якщо жінка проявляє характер, про неї кажуть: «Погана баба». Якщо характер проявляє чоловік, про нього кажуть: «Він хороший хлопець».

4) Ніколи не слухайте осуду на свою адресу. Бо навіть якби ви вміли ходити по воді, то будьте впевнені, хтось обов’язково скаже: «Дивіться, він навіть не вміє плавати»…

5) Річ не в тім, скільки часу ви проводите з дітьми, а в тім, скільки любові та уваги приділяєте їм під час спільного перебування.

6) Ніколи не здавайся і ти побачиш як здаються інші.

7) Чому я вирішила стати політиком? Все просто. Я була дуже страшною для проституції і занадто дурною для крадіжок.

8) Якщо сімейне вогнище і є центром життя, то все ж він не повинен бути кордоном прагнень, честолюбства і спраги успіху.

9) Півень може і добре кукурікає, але яйця все-таки несе курка.

10) Неможливо зрозуміти всіх, якщо не прислухатися до кожного.

11) Будинок повинен бути центром, але не кордоном світу жінки.

12) Пристрасть до перемоги палає у кожному з нас. Воля до перемоги – питання тренувань. Спосіб перемоги – питання честі…

13) Якщо ви хочете щось обговорити – ідіть до чоловіка, якщо хочете реально зробити – ідіть до жінки.

14) Жінки значно краще за чоловіків вміють говорити «ні».

15) Єдиний спосіб піднятися на вершину драбини – долати сходинку за сходинкою, по одній за раз. І в процесі цього підйому ви раптом виявите у себе всі необхідні якості, навички і вміння, потрібні для досягнення успіху, якими ви, начебто, ніколи не володіли.

17) Зверніть увагу на кожен із днів, ввечері якого вас наповнює радість і задоволення. І ви побачите, що це — не той день, коли ви віддавалися дозвільному неробству, а день, коли вам багато треба було зробити, і ви чудово впоралися з цим.

Дата публікації: 11.02.2020 img Поділитися