Духовність Сім'я

14 серпня – перший день посту. Цього дня читають особливі молитви до Богородиці

14 серпня починається Успенський піст. Це єдиний піст, присвячений Діві Марії. У перший його день читають особливі молитви.

У середу, 14 серпня, розпочинається Успенський піст, який триватиме до свята Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня. Перший день для багатьох є й найтяжчим, саме тому чи не найважливішим.

Цей піст присвячений святу Успіння Богородиці. Діва Марія готувалася до зустрічі з Христом на Небесах молитвами і постом.

Молитви на початок Успенського посту

«Богородице, пречиста Діво Маріє, непорочна і безстрашна. Дай сили нам, грішним, щоб могли ми піст почати з добрих справ і налаштуватися на утримання від мирського. Дай нам терпіння і зміцни віру нашу, щоб змогли словом і ділом пом’янути тебе. Зміцни дух наш і допоможи нам відкинути думки темні, що душу руйнують. Моли Бога, Заступнице наша, яко же і ми будемо молити Його невпинно про порятунок і прощення зараз і на віки віків. Амінь».

14 серпня варто також прочитати такі молитви, як «Богородице Діво, радуйся» і «Живі допомоги». Будь-який піст – час молитов, тому не забувайте про те, що молитися потрібно кожен день.

Джерело

Дата публікації: 14.08.2019 img Поділитися