Здоров'я та краса Сам собі лікар

10 заповідей краси

Продовжити молодість – завдання цілком під силу кожній з нас. І в першу чергу потрібно подбати про зовнішній вигляд, аби ви виглядали молодшою свого віку.

То хто там іще проти того, щоб довго залишатися молодою, здоровою та красивою? Назавжди, певна річ, не вийде,  а от продовжити молодість – завдання цілком під силу кожній з нас.

1.  Вилучіть з раціону яскраво забарвлену їжу; все те, що містить харчові пігменти і робить зуби не такими білими. Наприклад, червоне вино, соєвий соус чи недосмажене м’ясо. Натомість частіше їжте яблука, моркву та огірки; целюлоза й невелика кількість кислот у шкірі чудово очищають зуби.

2. Завжди вибирайте зубну пасту з відбілювальними компонентами. Застосування такої пасти протягом тривалого часу допомагає значно покращити колір ваших зубів. А жувальна гумка впорається і залишками їжі, здатними зруйнувати зуби.

3. Для швидкого відбілювання можна користуватися звичайними відбілювальними смужками. Застосовуйте їх двічі на день по півгодини, і вже через два тижні ваші зуби стануть чудовими (звісно, ми не говоримо про не вилікувані зуби).

4. Довколишнє середовище не найкраще впливає на шкіру. Дія сонця чи холоду може перетворити її на плівку, яка лущиться. Щоб цього уникнути, користуйтеся кремами, що містять захисні речовини.

5. Не забувайте побалувати шкіру кремом для основного догляду, а на ніч використовуйте спеціальний нічний крем.

6. Риба в раціоні.

7. Настав час пити зелений чай, не відмовляйтеся від цього задоволення, тим паче, що це дуже корисно.

8. Не забувайте про антиоксиданти. Це вітаміни С, В, бета-каротин, на які багаті томати та морква. Саме антиоксиданти захищають клітини від передчасного старіння.

9. Використовуйте оливкову олію замість звичайної. Ця олія дуже корисна, і вона обов’язково допоможе вам виглядати краще.

10. Намагайтеся підтримувати свою вагу відповідно до індексу ідеальної маси тіла. Ваш зріст у сантиметрах мінус 110 – ваша ідеальна вага. Прийнятні відхилення плюс-мінус п’ять кілограмів.

Дата публікації: 12.06.2017 img Поділитися