Дім Здоров'я та краса

10 речей, які треба викинути або купити нові, заради свого здоров’я

Хвилюєтеся про здоров’я своєї і своїх рідних? Тоді викиньте ці речі…

1. Освіжувачі повітря

Вони містять хімічні речовини, які у великих дозах можуть бути дуже небезпечні для людини. Якщо у вашому домі з’явився неприємний запах – знайдіть його джерело, а не маскуйте. Користуйтеся натуральними ароматизаторами повітря, наприклад, аромаоліями.

2. Старі кросівки

Носити кросівки (якщо ви в них активно займаєтеся спортом) не варто довше 6 місяців. У такому взутті часто накопичуються збудники грибків, а у вологому середовищі (коли нога пітніє), легко можна інфікуватися.

3. Стара зубна щітка

Стоматологи рекомендують змінювати зубну щітку кожні три місяці. На практиці люди купують нову зубну щітку, коли стара стає “потріпаною”. і це є помилкою!

4. Зайві речі

Якщо якусь річ ви не використовували протягом одного року – віддайте, продайте, передаруйте, але позбудьтеся її.

5. Зіпсовані продукти

У кожному холодильнику є продукти, які вже давно варто було викинути. Регулярно робіть ревізію у холодильнику і кухонних шафках! Викидайте пакетики зі спеціями, які лежать відкритими більше ніж 3 місяці.

6. Косметика, у якої закінчився термін придатності

Чи знаєте ви, що, наприклад, на вашому косметичному олівці можуть утворюватися шкідливі мікроорганізми, а ви підводите ним очі щодня. Рекомендовано змінювати олівець для очей 1 раз в три місяці, навіть якщо він у вас ще не закінчився. Регулярно перевіряйте свою косметику та оновлюйте її.

7. Старі бюстгальтери

Бюстгальтери не зношуються довгий час, однак це не привід довго їх носити. Вони мають властивість розтягуватися і в результаті погано підтримують груди, що загрожує проблемами зі здоров’ям. Регулярно оновлюйте гардероб новою білизною. Це не лише питання моди.

8. Мочалки та кухонні губки

Губка, якою ви миєте посуд, є одним з найбрудніших предметів у вашому будинку. Вона збирає мікроби всередині себе і стає їхнім інкубатором. Це стосується й мочалки.

9. Дошки для різання

На поверхні кухоної дошки залбюки розмножуються мікроби і бактерії. Тому їх треба регулярно мити окропом і час від часу змінювати на нові.

10. Пензлики і спонжі для косметики

Пензлики для косметики містять десятки видів різноманітних бактерій, які ми наносимо на губи, очі, обличчя. Тому ці речі потрібно регулярно мити (якщо це можливо) або замінювати на нові.

Дата публікації: 08.11.2019 img Поділитися